Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Końskowola. Gołębiowski wygrywa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 10:50 Powrót do artykułu
przewaga z roku na rok topnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ta sama sitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawda wygrała"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Stanisław. Szkoda tylko, że Bażęca :-) nie pogonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA przegrała. Gdyby nie kłamstwa jad i kłamliwy tytuł artykułu wspólnoty puławskiej wynik byłby inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczekali że powinien być już ktoś inny a poszli i zagłosowali na tego samego, żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowanie! Stary już siedzi 24 lata, czy nie znudził się ludziom? Zamiast wybrać młodość , wybraliście starego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy serialu "Prywatny folwark"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest demokracja.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyka 2014 i 2018 ********************************************************************************************** w 2014 do urn poszło 3469 osób ****************************************************** w 2018 do urn poszło 4042 ***************************************************** Na Wójta obecnego było głosów: 2317 - 66,79%******************************************************************* a Wczoraj na S. Gołębiowskiego : 2152 - 53,24% ***************************************************************
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że rada da radę tym razem i nie będzie klaskać jak Stasio każe, że jest tam kilka osób które mają jaja i nie będzie się bać rządów wielkiego wójta tfu cholera jeszcze mnie do tej pory bierze. Ale dziadu wiesz już ze ludzie mają Cię dosyć i to już kwestia czasu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wspaniały wojt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Wielgo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada i tyle , dobrze, że to ostatnia jego kadencja. Tak na prawdę zagłosowała Końskowolska sitwa i ci co srali po gaciach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie kłamstwa na mój temat w trakcie kampanii nie pomogły mojemu konkurentowi.... IPN też kłamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Wójcie gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałam że tacy fałszywi ludzie są w naszej gminie podobały się wam wiatraki spalarnia dawanie nagród byle komu zatrudnianie znajomych? tu nigdy nie będzie dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni z Zielonego Powiśla dadzą radę sitwie. Liczymy na Was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałam że tacy fałszywi ludzie są w naszej gminie podobały się wam wiatraki spalarnia dawanie nagród byle komu zatrudnianie znajomych?  tu nigdy nie będzie dobrze!
 A to normalne z tymi fałszywymi ludźmi jeszcze pobożnie składają rączki w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA STANISŁAWA . A Januszek {Myćko z Rancza} i jego poplecznicy muszą się jeszcze sporo nauczyć . Jak na razie to tylko jad potrafią sączyć i wyciągać brudy jak wszyscy z PiS. Mam nadzieję że wyborcy szybko ich nie dopuszczą do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...