Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Łabunie. Wyniki wyborów na wójta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Kukiełka to karierowicz. Dom już ze trzy lata remontuje. Jak zatem chce rządzic gmina?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Turczyn to kto...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wszyscy wyborcy pozostałej trójki kandydatów zmobilizowali się i zagłosowali przeciw układom i wieloletniemu koryciarzowi, może wreszcie nastąpiłaby zmiana.Akurat kandydat PISu , to nie jest dla mnie wymarzony wójt, ale z dwojga złego już wybiorę jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słuszna uwaga, Pan Kukielka   nie nadaje się do zarządzania naszą Gmina ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma związek z remontem domu a bycie wójtem, no uśmiałam sie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie doskonałym gosdpodarzem, a co złego w tym, że dom remontuje kilka lat. Dobrze tylko świadczy o nim, że nie bierze kredytów tylko wykonuje remont na bieżąco. Doskonały gospodarzarz, wspaniały sąsiad, a czemu nie dać szansę młodemu? W drugiej turze zagłosuję na niego, pomimo że głosowałam na panującego włodarza. Lucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś uczciwie pracuje, nie bierze kredytów albo gorzej nie ciągnie z kasy publicznej to źle? stawiam na wiarygodnego młodego kandydata, który doświadczenie już ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coz, nie jestem za pisowcem ale zaglosuje na niego , dosyc mam tych ukladow ukladzikow czas na zmiany i na nowe , oddam glos na Kukielke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójt najlepsze lata ma za sobą i nic nowego, twórczego nie wniesie w rozwój Gminy. Gdyby wygrał to i tak byłaby to jego ostatnia kadencja. Pytanie - czego by chciał w niej dokonać? Top secret!!! Do mmie i środowiska z programem nie dotarł.  Mam takie odczucie, ze go wcale nie ma. Chce spokojnie dotrwać do emerytury. Czy taki Wójt(wypalony) nam jest potrzebny? czy młody, energiczny, ambitny, prężny, żądny osiągnięć. Popatrzcie na Komarów, ba Krynice i inne oscienne gminy z jakiego pułapu one startowały i gdzie one dzisiaj są. Myślę, że wybierając Go na Wójta robimy mu niedzwiedzią przysługę, a może pasuje  nam taka stagnacja w rozwoju gospodarczym( brak przysłowiowej knajpy, piekarni,masarni, szewca, krawca . Na tej płaszczyznie nic nie inspirował, nie wspierał, nie uruchamiał programów. Potem dziwimy się, że młodzi uciekają stąd, że trzeba zamykać szkoły. jest to porażająca rzeczywistość. Infrastruktura gospodarcza jest pod przysłowiowym ogonkiem Azorka. Lepsza jest sportowo-rekreacyjna, kulturalno-oświatowa, ale czy to jego zasługa -pytam się? Podsumuję: Co takiego strategicznego dokonał dla nas mieszkańców z czym będzie kojarzył się na przyszłość? najwyższy czas i w Gminie Łabunie na zmiany. A co do rywalizującego kandydata, to gdyby został niech porzuci legitymację partyjną, bo wójt ma łączyć a nie dzielić. Wystarczy tego cyrku w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiełka to karierowicz. Dom już ze trzy lata remontuje. Jak zatem chce rządzic gmina?.
 Popieram ... karierowicz ... wkońcu ma szanse dopchać się do koryta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiełka nie należy do żadnej partii politycznej, jest bezpartyjny, a to że ma poparcie PISu to bardzo dobrze, bo zobaczcie kto po wyborach będzie rządzić w sejmiku województwa, w starostwie powiatowym. Czy się to komuś podoba czy nie PIS wygrał wybory bynajmniej w naszym województwie, a gdzie są pieniądze dla gmin właśnie w tych instytucjach. I komu będzie łatwiej te pieniądze pozyskać wójtowi którego popiera partia rządząca, czy wójtowi z 20letnim doświadczenie. Kto myśli odpowiedź zna jedną, wiadomo ten z poparciem rządzącej partii, tak jak do tej pory obecny wójt to robił, ale sytuacja się zmieniła drodzy wyborcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się Kukiełka, bo jest nie tylko dobrze wykształcony, ale ma szanse na pozyskanie pieniędzy zewnętrznych. Tej gminie trzeba świeżości i kreatywności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy, PIS przez najbliższe 5 lat będzie rządził i w województwie ( sejmik województwa lubelskiego mając swojego marszałka) i w powiecie ( Rada powiatu zamojskiego mając swojego Starostę) tak zadecydowała większość w niedzielę. Nie oszukujmy się, jeśli wygra obecny Wójt to dostanie od nich jedynie ochłapy albo i nic . Jeżeli zależy Wam na rozwoju naszej gminy to jedynie Kukiełka ma teraz możliwości tego dokonać. Ma za sobą rządzącą partię i przez najbliższe 5 lat to On będzie miał możliwości na pozyskanie środków na inwestycje. Turczyn jak zostanie wójtem nie dostanie złamanej złotówki, jedynie doczeka na posadce do swojej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę każdemu, aby w tak krótkim czasie jak Kukiełka bez żadnych kredytów wyremontował swój dom. Tylko ten kto sam budował, lub remontował dom wie jakie nakłady trzeba ponieść i ile takie przedsięwzięcie trwa. To jest przykład dobrego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt nieprzerwanie "przyspawany" był tym stanowisku 20lat!!!! Czy był i jest, aż tak dobry dobry i tak wiele zrobił dla gminy i naszego środowiska. Oceny mogą być różne. Jednakże faktem jest, że stagnacja w rozwoju na tle innych gmin tzw. "rolniczych" jest oczywistością. Z całym szacunkiem dla Pana Turczyna, dziękujemy za jego pracę, jednakże czas na zmiany. Trzeba dać szansę młodemu w końcu mamy XXI wiek. Potrzebny jest wójt kreatywny i pełen zapału i weny do pracy. Kochani, wszystko jest w naszych rękach i nie bójmy się zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy stosuja plodozmian aby nie uprawiac roslin przez wiele lat  co sprzyja lepszym plonom  i rosliny nie sa narazone na choroby. Zminiajac turczyna pozwolimy  naszej lokalnej  spolecznosci  lepiej wzrastac  i nie byc narazonym na choroby  starych ukladow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie dostanie. To tak to działa - dostaną tylko  z pisu to komaró i gmina zamośc też nie dostaną? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na Kukiełkę, miło popatrzeć jak zarządza swoim gospodarstwem, na pewno poradzi sobie także z zarządzaniem naszą gminą. Tutaj się urodził i nie wyjechał jak większość młodych. Może inni wezmą z niego przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet w Częstochowie Pis ni ewygrał :) a w ŁAbuniach też nie wygrał - 4 radnych tylko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porzuci gospodarke i zajmie się gminą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...