Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018. Wyniki sondażowe głosowania exit poll [relacja]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2018 r. o 20:54 Powrót do artykułu
to jest straszne, że 30 % głosująych ma syndorm sztokholsmki i wykonuje poolecnia czarnych w sukienkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Prezydencie ***s://youtu.be/04854XqcfCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zauważyć należy, że w ostatnim tygodniu nasze miasto zostało "najechane" przez wszystkie najważniejsze szumowiny PiS celem wsparcia sztandarowego nieroba, lenia i obskuranta, ale myśmy nauczyli się oceniać ludzi po czynach, a nie obiecankach i kolorze komeżki ministranta. Jutro nie będę już męczyła moich uczniów żadnymi zadaniami, aby uczcić tryumf Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo Brawo. Zadłużajmy dalej Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na szybko. Proszę bardzo: -przekręt z bike parkiem - kilka mln złotych w błoto za kilka usypanych z ziemi skoczni i ogrodzenie terenu. Tor nie działa i jakoś brak winnych zaniedbania -sciezka rowerowa "dookoła" zalewu która od strony Dąbrowy biegnie wzdłuż dość ruchliwej ulicy. Koszt wykonania 1,4km - 1 mln złotych. -próba przekrętu z wynajmem biurowca przy ul. Wieniawskiej pod urzad marszałkowski. -przebudowa skrzyżowania ul. solidarnosći z Sikorskiego. "Mały" ukłon w stronę przyjaciół Żuka, czyli TBV. Skrzyżowanie miało być przebudowane przez właściciela górek. -wydanie mln-ów złotych na system zarządzania ruchem który nie działa -wydanie mln-ów złotych na rewitalizacę ogrodu Saskiego. Nie mam nic przeciwko wydawaniu takich pieniędzy na tego typu inwestycje ale niech będą porządnie wykonane i adekwatne do kwoty jaką się przeznacza. Tutaj mamy do czynienia z kiepskim projektem i wykonaniem, który dodatkowo nie został oddany w terminie. Oprócz tego  kilka kiepskich pomysłów: -niepotrzebna przebudowa skrzyżowania Diamentowa- Krochmalna. Mogę się założyć że po przebudowie będą jeszcze większe korki (wystarczająco dużo miejsca żeby zrobić rondo które rozwiązałoby problem bezpieczeństwa i przepustowości) -światła na skrzyżowaniu w Konopnicy (rondo byłoby znacznielepszy pomysłem) -wydawanie pozwoleń deweloperom na budowanie byle czego i byle gdzie. Jeden wielki budowlany chaos. -budowa stacji kolejowej pod Starym Lasem -plany budowy tzw południowej obwodnicy przy Starym Lesie i Zalewie Zemborzyckim. Myślącej osobie nie trzeba tłumaczyć do czego to doprowadzi i dlaczego to zły pomysł. Żuk ma gdzieś głos mieszkańców. Słucha tylko "ekspertów" i tęgich głów którymi się otacza, deweloperów i innych cwaniaczków. Kontrowersyjne inwestycje są przedstawiane opinii publicznej jak już jest wszystko "klepnięte" i nie ma szans zmian. Chyba tyle wystarczy. I żeby jakiś debil nie zarzucił mi bycia jakimś pisowym trolem itp. Nie jestem zwolennikiem Tułajewa. Na Żuka głosowałem w 2 poprzednich wyborach, ale mam już go dosyć i jego co raz głupszych pomysłów. I smutne jest to, że na takie duże miasto jest tylko 2 liczących się kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a czy ta "pani od chemii", to ta sama co zawyża noty uczniów, którzy nie chodzą na lekcje religii? Już zgłaszałem 2x w dyrekcji tej szkoły, ale chyba bez rezultatu jeśli nadal uczy naszą Polską młodzież! Moje dzieci są patriotycznie i do kościoła a u niej zawsze najgorsze wyniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk. Ty pedale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i miasto z długiem popłynie zobaczymy jak żuk ma zamiar ten dług publiczny spłacić.i dalej będzie wsparcie dla kolesi deweloperów i głupie inwestycje które tylko zadłużają miasto. Drogi to nie wszystko zero państwowych firm, bezrobocie, i uchodźców jeszcze nam ściągnie do miasta. Porażka totalna te wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydłowa i kłamczuszek ... nie pomogli ! Sylwek sorry, nikt już z pisiorów na ciebie nie postawi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...