Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe w Lublinie. Krzysztof Żuk wygrywa w pierwszej turze! [wyniki sondażowe]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2018 r. o 21:22 Powrót do artykułu
....a więc mieszkanki i mieszkańcy naszego miasta grzecznie i bez wielkich emocji wskazali nierobowi i leniuchowi miejsce w szeregu. Rozpacz na pewnej plebanii z pewnością jest wielka, co mnie osobiście raczej jest obojętne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Żuczek to dobry gospodarz jest:) nie mogło być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego prezentu na imieniny nie mogłam dostać,dziękuję Wam kochani Lublinianie,dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Prezydenta! :) No i brawo my :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie Tułajew..czas zacząć zbierać plakaty wyborcze a podobno są dobre jako makulatura z której to środki mogą się przydać na opłacenie adwokata w procesie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest bardzo dobra informacja.Brawo mieszkańcy Lublina. Jestem z was dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy Lipowej, z której Prezydenta Żuk usunie wszystkie drzewa-za wyjątkiem tych na skwerze Bartoszewskiego-powinni rozglądać się za zamiana mieszkań. Ich ulica będzie przypominała Nadbystrzycka na południe od Lipowej - ma przejąć cały ruch samochodowy i dodatkowo cyklistow, bezpiecznie i cicho na tej ulicy, przy której są 3 szkoly, nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk na Prezydenta !!! Takiego prawdziwego, nie teletubisia...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Głosowałam! Warto było. Cieszę się i pozdrawiam naszego Prezydenta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin. Ludzie myślący górą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Tupolew odlot z Lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze p. Żuk wygrywa, ale co będzie jak większość radnych będzie zz PiS-u?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Krzysztofie.Ja Puławianka trzymałam za Pana kciuki.GRATULUJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich wyborców, że poszli głosować. Dumny jestem z tego, że na niego głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dalej będzie miał zmiany tylko na papierze. Po co komu arena Lublin jak drogi w opłakanym stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Tupolew odlot z Lublina
 Zdaje sobie sprawę że można nie popierać kandydata z tej czy innej partii. Ale taki skrajny brak szacunku dla ofiary katastrofy mnie oburza. Więcej empatii mniej chamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem.co się dzieje w miastach polskich że Brna w takie stare ukladziki. Zastój dla Lublina i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest porażka dla rozwoju Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że Pan Żuk wycofa się z przyjęcia muzułmańskich imigrantów do NASZEGO MIASTA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam plan na przyspieszone wybory prezydenckie w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...