Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do Europarlamentu. Tak głosowały gminy pow. lubelskiego [lista]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 08:51 Powrót do artykułu
to nie oni wygrali to ty przegrałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Książki pod strzechy" dawne hasło.-"Władza dzięki strzechom"-nowe hasło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie oni wygrali to ty przegrałeś
Tak się dzieje gdy "elity" mieszkające w dużych miastach zapomniały, że większość katolickiej Polski mieszka w małych miastach i na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno tyle HOMO w narodzie, a tu okazuje się, że np. w powiecie lubelskim w gminie Zakrzewo LGBT tylko 0,68%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....na podstawie powyższego Państwo rozumieją, dlaczego nie mam zamiaru wracać do kraju? Nasza "medyczna kolonia" tutaj na północy rozrasta się w szybkim tempie i chyba tak już zostanie na dłuższy okres czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, im głębsza wieś tym więcej PiSu... Chłop to jednak ciemny jest i basta.. Zgodnie z tym co słyszałem ostatnio od mojego teścia: "może nam nie bedzie lepiej ale im pozabierajo... ukróci sie..." I tego się trzymajcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość homo wyjechało do miast ps ja lubię w tyłek a glosowalem na konfederacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak w Godziszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skali Polski u osób z podstawowym wykształceniem PiS ma 70%. Z wyższym wykształceniem 55% na KE, a na PiS 30%. Trzeba edukować ludzi, żeby nie dali się nabierać na propagandę i nie dali się przekupować własnymi pieniędzmi wyciąganymi w coraz to nowych podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani - Ewa- mam wyższe wykształcenie, pracuje w lotnictwie, znam trzy języki, potrafię redagować strony internetowe, pisać programy komputerowe, naprawiać komputery, telewizory, radia, pralki, zakładać instalację elektryczną. Interesuję się historią i fizyką jądrową oraz teoretyczną i dlatego nie dałem się ogłupić i wyprać mózg ulegając bzdurom głoszonym przez KE (czytaj Koryta Europejskie) i zagłosowałem na PIS. Kiedyś popierałem PO, ale nie lubię oszołomów. Proszę więc, nie pisać, że na PIS głosują nie wykształcone barany, znam nawet popierających PIS Profesorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Patryku ale ortografia szwankuje: nie "nie wykształcone barany" tylko niewykształcone barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje glosowania na Patologie Okradajaca I KOmusza. Widze, ze sluzba nazistom germanskim dobrze Pani nie robi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...