Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli jasno z tego wynika że na Dudę głosuje jak to mówi Kurski, ciemny lud który wszystko kupi. Dlatego im potrzebna jest telewizja Kiedyś publiczna, teraz partyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo, nie podniecaj się tak. Obecnie więcej jest osób po studiach jak z podstawowym wykształceniem. Tylko co dzisiejsze studia oferują? Kierunek fryzologia i paznociologia ;) Jak ja zaczynałem studia w Chełmie nie było ani jednej "wyższej" uczelni. Był koledż językowy, którego poziomu nie ogarnia jakakolwiek wyższa chełmska uczelnia. Te fabryki bezrobotnych upychano nawet po wioskach. W Okszowie można było studiować biologię i chemię. Jednak szybko okoliczna dziatwa zrozumiała, że po tym nie ma ani konkretnego zawodu, ani pracy. To już nie ma tam tej filii. Co do Wyższej Szkoły tzw. Dziennikarskiej, to przepisywałem test takiego licencjonowanego dziennikarza. Żeby pisać "ktury" po trzech latach nauki?! O interpunkcji nawet nie wspomnę. Znał jedynie kropki, a przecinki... ani jednego?! Taką nam inteligencję zaserwowały władze. Naprawdę mój wujek po zawodówce, każdego takiego dziennikarza zmiótłby w przedbiegach. Tak, że nie ma się czym przejmować. Pablo twoja matura z lat osiemdziesiatych jest więcej warta jak dyplom magistra z tego tysiąclecia. I jest coraz gorzej! Bo stypendia i subwencje zależą od ilości, a nie jakości. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...