Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaleski wzywa rywali na debatę w językach obcych

Utworzony przez Sebastian, 22 maja 2009 r. o 09:02
Zaleski niech lepiej powie jak zatrudniał synów w swoim biurze poselskim. Wstyd i hańba, że taki poseł ma czelność ubiegać się o reelekcje. A do tego żona jeździ z lawetą wyborczą - dość kompromitacji Lubelszczyzny i dbania tylko o swój portfel. Dosyć defraudacji unijnych pieniędzy na cele prywatne (rodzinne)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formuła Parlamentu Europejskiego już się przecież wyczerpała. Unia jest rządzona na podstawie rozporządzeń urzędników i PE o tym wie i nic w sprawie przepisów nie jest w stanie zrobić.Jest to raczej rodzaj "klubu" dyskusyjnego dla dobrze opłacanych przedstawicieli państw UE Nikt przecież w PE nie spowodował mimo powrzechnych żądań, zmniejszenia dysproporcji między ceną producenta żywności, a ceną jaka jest w sklepach.Różnic jest więcej,nawet w dopłatach dla rolników i lepiej byśmy na tym wyszli jako Polska gdyby te dopłaty zostały całkiem w Unii zniesione. Proponuję więc BOJKOT tych wyborów,a kandydatów potraktować jak wydrwigroszy i hipokrytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleski- Ju king tonk tu mi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Poseł wykupi sobie czas antenowy i popisuje się angielskim Dlaczego nie wezwał swoich 9 kandydatów na rozmowę po angielsku niech po wykupi czas antenowy lub w czasie darmowym niech każdy kandydat odpowie na 2-3 zadane pytania po angielsku i nie te umuwione tylko losowane z emaili stelewidzów dziś każdy dziennikarz boi się po bo jak wszyscy wiemy wczoraj przegłosowali ustawę i będzie nowe rozdanie życzę miłego dnia bez kandydatów w PPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem-> świetny pomysł... mam dosc kaczkopodobnych tworów ktore ze stopniami naukowymi nie potrafia nawet gadac po angielsku , co gordza , słuchawek nawet nie potrafia zalozyc zeby gadac sluchac tlumaczenia ! , no ale ... w komunie wystarczyło podlizywac sie jedynej slusznej partii zeby zrobic sobie stopen naukowy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesorze panu już dziękujemy! I tak dużo czasu zabiorą panu zeznania przed prokuraturą - tam nie potrzebna jest znajomość j. obcych. Dobra polszczyzna, uczciwość i prawdomówność - a tego panu brakuje. Niech Pan lepiej nauczy angielskiego swojego asystenta Pawła Markiewicza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez jaj, facet rzeczywiście sporo potrafi i jako jeden z nielicznych nie ma n..rane w głowie. ale najlepiej się poczepiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolenników to ten pajac ma tylko w swoim sztabie co pokaże wynik wyborów. Nie ma miejsca w PE na takich "złodziejaszków", którzy tylko prywate uprawiają. Nie dajcie się nabrać na znajomość języków... Zaleski to wydmuszka - oprócz języków pustka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROFESORZE!!! NIE WPRASZAJ SIĘ TAK NACHALNIE WYSYŁAJĄC KAŻDEMU ZAPROSZENIA DO ZNAJOMYCH NA NASZEJ-KLASIE. NIE KAŻDY CHCE MIEĆ CIEBIE ZA ZNAJOMEGO, NA SIŁE WPRASZASZ SIĘ. KUMPLI SZUKASZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie przykre jest że największe miasto po tej stronie Wisły nie może wystawic na pierwszej pozycji listy PO - bądź co bądź partii rządzącej, swojego kandydata... wystawianie spadochrona z Warszawy, prof Kolarskiej Bobińskiej, która po wygranych wyborach przyjedzie tutaj może ze dwa razy przez 5 lat jest policzkiem dla wszystkich mniejszych lub większych sympatyków PO w Lublinie... Ja zagłosuję na Zaleskiego wyłącznie dlatego żeby utrzec nosa warszawce i udowodnic ze sami potrafimy o sobie decydowac i Wam radze to samo. Może przestaną nam w końcu zsyłac Giertychów, Bobinskie, Borowskich bo to jest już żenujace aha, chciałbym dodac że nie jestem z zadnego sztabu wyborczego - po prostu żal patrzec jak inni chcą o nas decydowac, myślę że większosc mieszkańców tego województwa uważa podobnie. Miłego dnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marecki napisał:
PROFESORZE!!! NIE WPRASZAJ SIĘ TAK NACHALNIE WYSYŁAJĄC KAŻDEMU ZAPROSZENIA DO ZNAJOMYCH NA NASZEJ-KLASIE. NIE KAŻDY CHCE MIEĆ CIEBIE ZA ZNAJOMEGO, NA SIŁE WPRASZASZ SIĘ. KUMPLI SZUKASZ???
znalazł już ich ponad 20000 więc o jakim zapraszaniu na siłę piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie zaleski, jeśli pan jesteś polakiem to popisuj się przed publiką w polskim języku, a jeśli po angielsku to jedź na wyspy brytyjskie i tam niech na ciebie głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
panie zaleski, jeśli pan jesteś polakiem to popisuj się przed publiką w polskim języku, a jeśli po angielsku to jedź na wyspy brytyjskie i tam niech na ciebie głosują.
Ależ głupoty piszesz!!! Kandyduje do Parlamentu Europejskiego, a tam po polski raczej się nie dogada! Nie jestem jakimś ogromnym fanem Zaleskiego, ale za znajomośc 5 języków obcych wielki szacunek dla niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja głosuję na Zaleskiego. Popieram PO, ale nie wyobrazam sobie zeby głosować na spadochrona z Warszawy, którym jest Kolarska-Bobińska. Zaleski jest pierwszą osobą z Lubelszczyzny na liście i ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na debacie będzie prokurator i zada zaleskiemu konkretne pytania na temat jego przekrętów - obawiam się, że wówczas zaleski nie będzie miał nic do powiedzenia w żadnym ze znanych mu języków. Lena Kolarska-Bobińska to autorytet, a Zaleski to zwykły złodziejaszek, działający na szkodę PE i Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gromosław napisał:
Mam nadzieję, że na debacie będzie prokurator i zada zaleskiemu konkretne pytania na temat jego przekrętów - obawiam się, że wówczas zaleski nie będzie miał nic do powiedzenia w żadnym ze znanych mu języków. Lena Kolarska-Bobińska to autorytet, a Zaleski to zwykły złodziejaszek, działający na szkodę PE i Polski.
buuuuahaha Kolarska-Bobińska to autorytet buuuuahahabuuuuahaha!!! A jak masz coś na Zaleskiego to idź na prokuraturę i złóż doniesienie. jeżeli nie to zamknij się wreszcie, bo na wszystkich forach w Lublinie piszesz o jakiś konszachtach Zaleskiego, a z tego co wiem nie toczy się przeciwko niemu żadne dochodzenie. Więc nie rozsiewaj plotek i nie pisz głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gromosław napisał:
Mam nadzieję, że na debacie będzie prokurator i zada zaleskiemu konkretne pytania na temat jego przekrętów - obawiam się, że wówczas zaleski nie będzie miał nic do powiedzenia w żadnym ze znanych mu języków. Lena Kolarska-Bobińska to autorytet, a Zaleski to zwykły złodziejaszek, działający na szkodę PE i Polski.
ta, autorytet Kolarska? ciekawe dla kogo? lewicowa, czerwona sympatyczka Millera i Kwaśniewskiego. Nie mogę pojąć co ona robi na listach PO. to SLD powinno ją wystawić, a nie PO! Do Warszawy niech wraca i doradza kolegom z lewicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gromosław napisał:
Mam nadzieję, że na debacie będzie prokurator i zada zaleskiemu konkretne pytania na temat jego przekrętów - obawiam się, że wówczas zaleski nie będzie miał nic do powiedzenia w żadnym ze znanych mu języków. Lena Kolarska-Bobińska to autorytet, a Zaleski to zwykły złodziejaszek, działający na szkodę PE i Polski.
po pierwsze chcialbym powiedziec ze to co sztaby wyborcze wyprawiaja jest jednym slowem obrzydliwe, pani leno, gratuluje wspolpracownikow. ja zaglosuje osobiscie na pana piotrowskiego, lecz staje w obronie pana zaleskiego, poniewaz jesli rzuca sie oskarzenia bez zadnego pokrycia o malwersacje i przestepstwa, ubliza sie czlowiekowi ktory jest szanowany w kregach akademickich i wsrod najwazniejszych ludzi pe i wysmiewa sie tego ze zna 5 jezykow to ja sie wstydze ze jestem polakiem bo jak widze, zeby zdobyc uznanie trzeba sie zaliczac do choloty. a wy ile jezykow znacie, dajcie przyklady przestepstw i zgloscie je na prokurature jacyscie tacy madrzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo drodzy zwolennicy zaleskiego będziecie mogli się wykazać w jego obronie podczas postępowania prokuratorskiego - cierpliwości. To są fakty - o których szary wyborca nie wie, a powinien się dowiedzieć i przejrzeć na oczy, powinien mieć prawo wybrać faktycznie najwartościowszych ludzi, a nie tych, których jedynym celem jest wyciągnięcie jak największej kasy z PE. Ponadto zatrudnianie zarówno w biurze syna Sebastiana, jak i drugiego, którego dodatkowo promował na kalendarzach wydawanych na koszt PE jest haniebną praktyką, o której wyborcy również powinni się dowiedzieć. Dosyć kolesiostwa i promowania własnej rodziny. Wyborco miej oczy szeroko otwarte! Nie daj się oszukiwać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gromosław napisał:
Już niedługo drodzy zwolennicy zaleskiego będziecie mogli się wykazać w jego obronie podczas postępowania prokuratorskiego - cierpliwości. To są fakty - o których szary wyborca nie wie, a powinien się dowiedzieć i przejrzeć na oczy, powinien mieć prawo wybrać faktycznie najwartościowszych ludzi, a nie tych, których jedynym celem jest wyciągnięcie jak największej kasy z PE. Ponadto zatrudnianie zarówno w biurze syna Sebastiana, jak i drugiego, którego dodatkowo promował na kalendarzach wydawanych na koszt PE jest haniebną praktyką, o której wyborcy również powinni się dowiedzieć. Dosyć kolesiostwa i promowania własnej rodziny. Wyborco miej oczy szeroko otwarte! Nie daj się oszukiwać!
ta, sebastian zostal zatrudniony przez miasto po wygraniu konkursu i jesli dobrze pamietam to bylo za czasow pis-u wiec raczej "kolesiostwa" trudno sie doszukac. wiem bo sam startowalem w tym konkursie. co do 'tego drugiego' to nie wiem. ale jak juz oskarzac to prosze przynajmniej wiedziec o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...