Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielona koniczynka drzew nie lubi

Utworzony przez ekolog, 9 października 2007 r. o 06:43
Zgadzam się PSL będzie trzecią partią ,która w tych wyborach uzyska poniżej progu wyborczego.Jeśli stanie się inaczej to na następne wybory pójdę po Francusku w rękawiczkach żeby rąk nie brudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL, czyli Partia Socjalistów Ludowych to największe zbiorowisko działaczy obiboków, opoji, gumofilców, oszołomów i zdrajców chłopskiej sprawy. To rozwodnicy (Pawlak), agenciaki, nepoci i zwykłe głąby. Dostaną w kość i niewiele procent. Na pewno mniej, niż ich ulubiony trunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzyć wolno każdemu. Śnić również. Lecz po śnie następuje przebudzenie i obraz rzeczywisty, w którym posłem zostaje np: Krzysztof Podkański, a z wymarzonego 20% poparcia dla Was zostaje kilka, a w tych kilku % brakuje głosów nawet najbliższej rodziny.Wasz hurrra optymizm najpierw przeradzał się u Was w pychę, teraz w zwykłą głupotę, Panowie Koledzy. Historia zakręcła Wami w kierunku wysypiska z majtkami na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz mu śmiało zapakować te 6 zszywek i tak nie poczuje, bo on rzeczywiście ten łeb ma pusty. Co najwyżej ma tam koniczynę, ale to też nie będzie boleć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też już jesteś pusty, ale jeszcze nie martwy. Zamiast korka zakorkuj prytę i walnij ją w gumofilcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagłosuję na tą partię! Wystarczą powody osobiste. Jeden z PSL-owskich kacyków pozbawił moją rodzinę dchodów. Wsadził swoją znajomą, a zwolnił mnie. Wystarczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL chroni przyrody,czysta nekologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...