Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baterie podtynkowe

Utworzony przez Gość, 25 czerwca 2013 r. o 16:05
Coraz częściej szukamy rozwiązań, aby w naszej łazience były widoczne tylko elementy ozdobne i funkcjonalne, a instalacje były gdzieś głęboko schowane. Dlatego mam pytanie do użytkowników baterii podtynkowych czy dobrze to funkcjonuje bez awarii? I czy warto?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod względem estetycznym na pewno warto, jeżeli chodzi o awaryjność to odradzam chińskie produkty lepiej już dołożyć parę groszy i mieć solidne baterie podtynkowe niekoniecznie też z najwyższej półki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baterie podtynkowe są tak zrobione by wytrzymać bez awarii jak najdłużej. Warto jednak zainwestować w nieco droższe, a co za tym idzie często lepszej jakości sprzęty. Tak jam już tutaj napisał użytkownik wyżej, chińskie badziewie to nie jest najlepszy wybór. Z hydrauliką i tego typu instalacjami lepiej nie eksperymentować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o rozwiązania podtynkowe to jak najbardziej jestem za. Stelaże sprawdzają się już od wielu lat to i baterie myślę, że również zdadzą egzamin. Minęło już kilka lat bez awarii więc jestem dobrej myśli.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te stelaże podtynkowe są naprawdę trwałe udowodniono to robiąc test na wytrzymałość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...