Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ek.med Wiesława Pawluczuk prywatnie?

Utworzony przez arczik, 29 stycznia 2012 r. o 21:32
Witajcie czy orientuje sie ktoś czy Pani lek.med Wiesława Pawluczuk przyjmuje w Lublinie prywatnie? Wiem ze na ul. Hipotecznej przyjmuje ale w ramach NFZ i trzeba dlugo czekac a zalezy mi na czasie. Dzieki za wszelkie info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem prywatnie u tej Pani w calzamed, na jutrzenki. Polecam www.calzamed.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz napisał:
Byłem prywatnie u tej Pani w calzamed, na jutrzenki. Polecam www.calzamed.pl
Strona chyba nie dziala, ale znalazłam numer telefonu 81 311 50 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To talk to my emotions, girls growing up at the beginning of joy, friendship, Confusing, and the future of fear and curiosity ... no matter what, I have no reservations to tell Printed ribbons you. Sat at my desk every DIY ribbons day, or hiding under grosgrain ribbons the blanket under Hair bows you slowly come to the interesting things of the day. You like my lover, Wholesale ribbons secretly every diyyjfbon day gift to meet Satin ribbons with you, but can not show to others. Secretly feel, very dreamy, and very wonderful.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...