Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić naturalne kosmetyki

Utworzony przez Ela, 26 lutego 2020 r. o 09:04
Mam wrażenie, że po tych wszystkich popularnych kosmetykach od znanych producentów moja skóra nie wygląda zbyt dobrze i tak się zastanawiam na co ewentualnie można się obecnie zdecydować, by skutecznie o nią zadbać, czy są jakieś dobre kosmetyki naturalne, które ewentualnie będzie warto kupić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobre naturalne kosmetyki od soho cosmetics peeling idealnie pilęgnuję moją skórę. Ładnie pachnie i co najważniejsze nie uczula moje skóry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz kosmetyków naturalnych, które rzeczywiście są w 100% wykonane z naturalnych składników to zobacz sobie sklep ***s://e-naturalne.pl/. Maja sporo ciekawych produktów, a jednocześnie dbają o to, by poszczególne produkty faktycznie były jakościowo na jak najlepszym poziomie i nie miały w składzie żadnych innych dodatków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje nowe odkrycie jeśli chodzi o kosmetyki to oferta przygotowywana przez Naturikke ( ***naturikke.pl ). Myślę, że to będzie dla Ciebie właściwy kierunek. Sensowne produkty w dobrych cenach, widać że firma dba o jakość i wszystkie produkty są ze składników, które były bardzo dobrze dobrane, starannie dopasowane od siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chodzi o kosmetyki naturalne to ja używam tylko APIS :) mam do nich pełne zaufanie. A zamawiam je po prostu bezpośrednio z ich e-sklepu. Tam są najlepsze ceny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam ostatnio zamówiłam po prostu z Notino, razem z paroma innymi zamówieniami :-) mają cały dział kosmetyków naturalnych i organicznych jak ktoś lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosmetyki naturalne to proste Bielenda ma serię eco sorbet zawiera tylko naturalne receptury ja mam krem i serum są rewelacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...