Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupujecie przewodniki turystyczne?

Utworzony przez Florek, 11 maja 2013 r. o 11:39
Korzystacie w ogóle z przewodników turystycznych, jak wyjeżdżacie gdzieś w podróż? Czy może jedziecie na żywioł, zdani tylko na siebie? Jeżeli korzystacie z takich pomocy, to gdzie je kupujecie? Czy jakość przewodnika ma dla Was znaczenie? Przyznam się szczerze, że dla mnie ma ogromne i jeszcze nie znalazłem sklepu w naszej okolicy, który by mnie odpowiednio zadowolił. Zawsze brakuje czegoś, co akurat chcę kupić. Dlatego zazwyczaj zamawiam przez internet. W sklepie http://www.bestmap.pl/ jest większość polskich, jak i zagranicznych przewodników i zawsze można tam coś znaleźć. A jak to jest z Wami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie koszystam z przewodników. Jak gdzieś się wybieram, to najpierw czytam internet a potem zbieram lokalne broszury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też rzadko korzystam z przewodników, ale jeżeli już mam po jakiś sięgnąć wybieram Lonely Planet. Są chyba najbardziej rzetelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie korzystam.. zawsze mam tak, że jesli chce gdzies wyjechać sp rawdzam ceny ;] i tak oto od kilku juz lat latam z tanimilotami;] tym razem odwiedzę Amsterdam - znalazłam tanie loty do Amsterdamu       a Wy gdzie lecicie? Może Berlin?;]
Ostatnio edytowany 28 maja 2013 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Berlinie już byłam. Jest świetnym miastem, więc zdecydowanie polecam :). Ostatnio byłam w Londynie. Teraz marzy mi się Barcelona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bardzo chciałabym odwiedziź Barcelonę, ale w sumie Londyn tez musi byc interesujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładam, że to dwa zupełnie różne miasta. Londyn był dla mnie za duży i tłoczny. Barcelona kojarzy mi się z innym klimatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...