Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na 30 urodziny

Utworzony przez nibynóżka, 28 czerwca 2015 r. o 18:08
Oprócz prezentu ważna jest też forma jego zapakowania - super kartonowe opakowania ma firma www.kartondlaciebie.pl , którą serdecznie polecam :) Z takim opakowaniem nawet zwykły prezent nabiera wyjątkowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się właśnie zastanawiam nad alkomatem na prezent, jak wybrąc dobry i co ile się taki alkomat kalibruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miskaa najlepiej szukac alkomatów elektrochemicznych, które dają bardziej dokładne wyniki. do jakiej ceny chcesz ten alkomat? możesz spojrzeć na strone alkohitu, tam mają pere dobrych modeli. a tu masz dobry artykuł na temat wyboru ***mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow kalibrujemy alkomaty co ok roku, chyba, ze wczesniej zrfobi się sporo pomiarów, to wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, też czytałem, że elektrochemiczne sa najlepsze. A co z gwarancją, bo widziałem takie, które mają 6 lat. Czy to ma jakieś znaczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapcie namiary - prezentmarzen.com/flyboard-ewolucje-na-wodzie/ Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania, co lubi ta osoba, bo dawanie byle jakiego prezentu totalnie mija się z celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zalezy od faceta, sama swojemu ostatnio kupilam strzyzarkę babyliss, słuchałam jak narzeka na starą która kiedys w lidlu kupił i pomyslałam ze lepszy bedzie taki praktyczny prezent, bo wiem ze sie ucieszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamo napisał:
No właśnie, też czytałem, że elektrochemiczne sa najlepsze. A co z gwarancją, bo widziałem takie, które mają 6 lat. Czy to ma jakieś znaczenie?
Mam w domu alkohita x50, mam do niego gwarancje na 3 lata i na sensor i na urządzenie, wg mnie to wystarczający czas tym bardzej ze przez cały czas gwarancji mam darmową kalibrację, więc też parę zł w  kieszeni zostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamo napisał:
No właśnie, też czytałem, że elektrochemiczne sa najlepsze. A co z gwarancją, bo widziałem takie, które mają 6 lat. Czy to ma jakieś znaczenie?
Tak gwarancja jest ważne, tylko większośc firm daje gwarancje na sprzęt, a taki alkohit ma też gwarancje na sensor. Co myśle, jest bardzo ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń, od nich pakiety. Znajdziecie na bank coś fajnego pod siebie, aby tylko robiło to wrażenie. Może jakieś spa, relaks, wypoczynek? Coś w takich klimatach? Nie sądzicie, że to będzie bez porównania lepszy pomysł? Ja tak to właśnie odbieram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przyjaciółki kupiłam dobrą suszarkę Panasonic. Naczytałam się o jonizacji i recenzja przyjaciółki potwierdza internetowe opinie, że to dobry sprzęt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu mężczyźnie na urodziny zakupiłam Beard Designer, to taki trymer do brody, jest sporo opcji regulacji długości, mąz ma dosyć problematyczny zarost i ten sprzęcik daje spokojnie rade, no i też fajnie wygląda, a wiadomo że faceci lubią gadżety ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dostanie zegarek - przymierzam się do marki Albert Riele.W aparcie oglądałam kilka ciekawych modeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam kupiłam Aztorina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aztoriny nie są drogie z tego co widziałam. Podobają mi się zwłaszcza te na bransoletach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojemu mężczyźnie na 30tkę kupiłam alkomat :d kilka razy wspomnał ze coś takiego by mu się przydało i po przeszperaniu infomacji na forach wybrałam elektrochemicznego alkohita x50, fajny, poręczny alkomat, pomiar w kilka sekund i długa gwarancja na sensor, widziałam że się pozytywnie za***ył prezentem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się zastanawiam nad kupieniem trymera do brody, co sądzicie o tym ******mediaexpert.pl/trymery/trymer-babyliss-t830e,id-668292?gclid=cj0keqia4jncbrdq5be3nkcphpwbeiqajwn1bt709jptlb9avu9sf6km09d3np1k0p2kwt-jox7a6hwaaphd8p8haq&gclsrc=aw.ds&dclid=cmuohmqz39acfc7hgwodqtaova zależy mi żeby działał bez kabla, ciekawa wydaje się ta opcja pojemnika na zarost, bo ja nie lubię jak mąż wszędzie te włosy po strzyżeniu gubi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatiano, trymer to może być strzał w dziesiątkę :) panowie sami sobie takich zakupów nie zrobią, a dostać od kogoś to inna kwestia. ja bym proponował fajną, dobrą jakościowo męską piżamę :) sam chętnie bym dostał taką.. ***s://***mewa24.pl/pl/p/pizama-cotton/182
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może fajna nawigacja ******dobryton.pl/kontakt.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem w internecie mapy motywacji lub karty życzeń, jakoś tak są nazywane. dobry i ciekawy prezent dla tych, którzy mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś fajny, ciekawy gadżet? Ja proponowałabym np. wideorejestrator do samochodu albo coś w tym stylu. W Teletorium mają sporo fajnych gadżetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...