Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na 30 urodziny

Utworzony przez nibynóżka, 28 czerwca 2015 r. o 18:08
Zależy, jakie chłopak ma zainteresowania. A może dobrym pomysłem okazałby się bilet na jakiś koncert albo mecz ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może dobre whisky? ale proponowałabym sięgnąć dalej niż popularne whisky dostępne w kazdym sklepie , zobacz sobie te japońskie whisky ***s://winezja.pl/szukaj?q=japonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do whisky to i alkomat by się przydał ;) mój ma elektrochemicznego alkohita który dostał ode mnie w prezencie i wiem że mu się podobal ten prezent, zresztą sprzęcik pierwsza klasa a ni jakiś chiński szajs, na pewno nie warto oszczędzać na takich urządzeniach, one muszą mieć wiarygodne wyniki żeby w ogóle byly przydatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A króry model? Bo na ceneo przeglądałem alkomaty i tych alkohitów jest trochę, a ceny także różne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy od Twoich potrzeb, czy będziesz sam używal, czy więcej osób, czy może jakiś bardziej profesjonalny do szybkich pomiarów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie tylko do mojego użytku, choć czasem może dziewczyna skorzysta. A okazjonalnie, to przy jakimś grillu może być więcej chętnych do sprawdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fajnie byłoby kupić jakiś z lejkiem, mniej zachodu z wymianą ustników. Może x50 lub x60, to masz koszt około 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej nibynóżka, jeżeli jesteś z facetem już jakiś czas i macie jakieś wspólne chwile na telefonach upamiętnione to przemyśl stworzenie fotoalbumu ułożonego chronologicznie od początku waszej znajomości a zapewniam, że będzie wniebowzięty :) ja tak zrobiłam. i odrazu powiem ci, że nie musisz być żadnym specem od informatyki. ja ogarnęłam sobie stronę ***123drukujty.pl ale jest tych stron bardzo dużo. wybrałam szablon, wgrałam zdjęcia i w 4 dni miałam super prezent. a mina i powrót do wspomnień mojego misiaka bezcenne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakieś elektronarzędzia? Mojemu kupiłam na urodziny wkrętarko-wiertarkę ryobi z tą wymienną baterią one+, facet zadowolony, ja zresztą tez bo nie muszę go długo prosic zeby jaką półkę przyczepił, wcześniej sie wykręcał że tyle to schodzi na to skręcanie, bo nie miał wkrętarki i wszytko śrubokrętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkomat to fajny pomysł moim zdaniem. Zawsze się przyda, a jak na prezent to można przeznaczyć większą kasę i kupic coś orządnego. Fajny elektrochemiczny alkomat można mieć za około 400-500 zł, alkohit, model np. x50, z sześcioletnią gwarancją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł z tym alkomatem, ale dlaczego ten model? Widziałam w sieci, że alkohit ma ich więcej, niektóre tańsze, inne droższe. Dlaczego x50 a nie na przykład x60?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główna różnica między tymi akumulatorami że x60 ma wbudowaną baterię i można go ładować na ładowarce, a x50 działa na baterie paluszki, wszystkie parametry możesz sobie porównać na ich stronie ***alkohit.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie chyba prościej zestaw z ładowarką, bo o zakupi baterii chyba mało kto pamięta i potem brakują, kiedy są potrzebne. Z tego, co widziałam, to chyba x60 jest także nowszym modelem. Ogólnie podoba mi się pomysł  na prezent na jakąś okrągła okoliczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie alkomat sam Ci przypomni że trzeba go naładować lub wymienić baterię. Ale faktycznie z ładowarką mniej zachodu. A w alkomatach akumulatory praktycznie się nie zużywają więc o nic się nie będziesz martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent dla mężczyzny to tylko voucher na przejazd sportowym autem. W Devil-Cars mają duży wybór aut i torów, gdzie można taki przejazd zrealizować. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie auto oraz lokalizację. Adrenalina i emocje towarzyszące takiemu przejazdowi zapamiętuje się na długo :) Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekoniecznie, zależy też jeszcze czym np. sie interesuje. Ja mam znajomego, dla którego będę akurat zamawiać w superwnetrze.pl akcesoria barmańskie marki blomus. Miedzy innymi korkociąg, karafkę, takie specjalne kostki chłodzące. Lubi takie markowe gadżety więc powinny mu sie spodobać i będą pasować do jego ekskluzywnego barku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego, co ta dana konkretna osoba lubi. Ja dostałam od znajomych skok ze spadorchonem + piękną maskę afrykańską (wiedzieli, że Sklep Afrykański jest jednym z moich ulubionych, jeśli chodzi o wystrój mieszkania) - ogólnie prezent był strzałem w dziesiątkę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może portfel? Oryginalny ze skóry zawsze się przyda :-) Ja kupowałam narzeczonemu i ma go już dobre kilka lat ;) Skórzany portfel to naprawdę super sprawa, z pewnością każdy facet będzie zadowolony :D Ja zamawiałam na markoweobuwie.com.pl mają tam oryginalną galanterię w naprawdę dobrych cenach :D Polecam serdecznie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno polecam Empik Foto i fotoksiążki. W sumie to koszt niewielki, a pomysł dosyć ciekawy. Tylko, żeby uzyskać naprawdę fajny efekt, musicie zebrać sporo fotek, bo wtedy efekt jest zdecydowanie najciekawszy. Wiadomo, to prezent w pamiątkowych klimatach, sprawdzi się u większości, będą zadowoleni. A na dokładkę można po prostu dać coś śmiesznego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój facet lubi wino i często przy jakichś okazjach mu kupuję, posmakowało mu ostatnio gruzińskie kazbek peak Egrisi, wybrałam wytrawne, czerwone. Było bardzo intensywne w smaku, świetnie pasuje na wieczór, żeby sobie posiedzieć przy lampce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...