Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
za nieduże pieniądze można sprawić fajny prezent z tej strony, ***s://***galeriadruku.com.pl/. zdjęcia ze ślubu na płótnie wyszły pięknie a nowożenicy mają ciekawą pamiątke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Moim zdaniem udanym pomysłem na fajny prezent  na rocznicę ślubu jest fotografia na płótnie, teraz bardzo modna, trzeba wybrać tylko ładne zdjęcie i można wywołąć foto-kodak.pl/Promocje.html  Mysl ze kazdy byłby zadowolony z tej zrecyz! wybeizr ich zdjecie ze ślubu  najłądniejsze, i będzie najlepiej wysekspoonowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na 10 -tą rocznicę dostałam Aztorina. Marzyłam o tym zegarku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń, pakiety od nich, tylko kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego pod daną osobę, ale nie oczekujcie cudów. Znalezienie całkiem fajnego prezentu nie wymaga wielkiej kasy, ale tą stówkę czy dwie musicie wyłożyć. Tylko że wtedy ten prezent będzie na bank udany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też pakiety z Prezent Marzeń, głównie tematy związane z relaksem i wypoczynkiem. Unikajcie byle jakie pomysły, szukajcie raczej prezentów robiących duże wrażenie, bez stawiania na totalne bzdury. Bo przecież za grosze to można ogarnąć nawet jazdę czołgiem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bony jubilerskie na zakupy w aparcie:) ja dostałam taki prezent na ślub:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent Marzeń... kwestia zdrowego podejścia i dopasowania czegoś pod daną osobę. A pod każdego można znaleźć naprawdę fajny prezent niewielkim kosztem. W naszym przypadku te pakiety zdecydowanie się sprawdziły i robią różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Bony jubilerskie na zakupy w aparcie:) ja dostałam taki prezent na ślub:)
Fajny pomysł. Apart ma piękną biżuterię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z zegarkiem też dobry. Aztorin to znana marka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się osobiście bardzo podoba taki prezent jakim jest foto-książka. Moja znajoma dostała taką na urodziny od swojej chrześnicy, ładnie to wygląda i zostanie pamiątka na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sklepie duka mają niebywale piękne  sztućce, ładnie zapakowane. moim zdaniem to świetny pomysł na rocznicowy prezent ***s://dukapolska.com/sztucce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"******o2.pl"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
Bony jubilerskie na zakupy w aparcie:) ja dostałam taki prezent na ślub:)
 Fajnie bo można sobie wybrać to co się naprawde podoba, takie upominki są najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz sobie w winezja masz tam wina z całego świata, można kupić  zestaw dobrych, markowych win ***s://winezja.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zegarek to praktyczny i elegancki upominek.Edox, Albert Riele - w te marki bym celowała. To będzie prezent który posłuży lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie czy prezent dla lubej czy lubego, a może jako osoba trzecia, która chce obdarować obchodzących rocznicę ślubu. najlepiej jakiś upominek do domu. a jeśli prezent dla małżonka, czy żony, to może bielizna? ***s://***mewa24.pl/pl/p/koszulka-nocna-fiorel/388
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno z meżem obchodziłam rocznice ślub co prawda nie 20 , ale dopiero 2. Byliśmy na wycieczce w Poznaniu na weekend i jeszcze odwiedziliśmy tunel w Lesznie i tam lataliśmy. Nie mamy jeszcze dzieci więc staramy się fajnie spędzać czas i jeździć tam gzdzie jeszcze nie byliśmy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie macie pomysłu na prezent to polecam stronkę ***smartgift.pl ;) ja tam zawsze znajdę jakąś inspirację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to powinien być jakiś wypad do SPA. Ewentualnie coś innego w takich klimatach, związanego z relaksem. Pakiety masz w Prezent Marzeń. Coś sensownego znajdziesz za małą kasę. Kwestia jedynie dopilnowania czegoś odpowiedniego i powinno być w porządku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ma być to prezent z okazji rocznicy ślubu to może zamaiast rzeczowego upominku warto pomyśleć o czymś wyjątkowym. a takim wyjątkowym prezentem napewno będzie voucher do spa. wypad na cały dzień do ośrodka na wysokim poziomie z pewnością ucieszy rodziców. jeśli mogłabym ci coś zaproponować to tylko ******goodtimedayspa.eu/  ze względu na niezwykły klimat tego miejsca, przepiekny wystrój i pełna gama zabiegów. sami będą mogli sobie wybrać odpowiednie zabiegi. zrelakasują się, będą tylko ze sobą, może powspominają wspólnie spędzone lata. może to być dla nich miły gest. pomyśl o tym.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...