Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie konto bankowe wybrać?

Utworzony przez winek, 7 września 2013 r. o 00:03
witam chciałbym polecić wszystkim stronę, która pomoże w wyborze konta bankowego www.wybierz-konto.pl   znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje o kontach, co pomoże podjąć najlepszy wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam stronę www.konto365.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam strony, de facto z kategorii finansowej ale dotyczace posrednio lub bezposrednio kont. dziele je na kategorie.: 1. konto bankowe 2. konto oszczędnościowe 3. lokaty bankowe 4. kredyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie mogę polecić konto w Skok Wołomin Konto jest oprocentowane i rocznie można zarobić nawet do 5%. Ważne też że nie płacę za wpłaty i wypłaty (w bankach od tego są prowizje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przeglądałeś tą ofertę  http://www.vwbank.pl/konto-osobiste.html  ?   Z tego co czytałam u nich na stronie , oferta zapowiada się bardzo ciekawie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio zakładałem konto i polecam strony: http://www.zestawfinansowy.pl/. Naprawdę bardzo duże źródło wiedzy na temat rożnych kont bankowych.
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2013 r. o 12:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem warto byłoby założyć konto oszczędnościowe - dzięki temu możesz zyskać nawet do kilku procent w skali roku:) Jeśli wahasz się na jaki bank się zdecydować radzę wejść w linkowany tutaj artykuł - znajduje się tam fajne zestawienie aktualnych ofert banków - dzięki temu łatwiej będzie Ci się zdecydować na konkretną ofertę ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc ja zawsze wolę całkiem darmowe konto najlepiej z możliwością wypłaty we wszystkich bankomatach bez prowizji :) . Nie opłaca mi się przy moich wpływach szukać konta na którym mam zarabiać bo to i tak grosze by były. Więcej zachodu niż to wszystko jest warte.   Mam konto w bzwbk i polecam.   _______________________________________ Tworzenie stron z nami jest naprawdę prostę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze sprawdzam oferty kilku banków i wybieram ten który ma akurat najkorzystniejszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzone i rzetelne źródło informacji oraz bezpłatnej porady finansowej znajdziecie na banki.finansefakty.pl/kontaosobiste/porownanie-ofert/  W razie jakikolwiek pytań zapraszam do kontaktu poprzez zakładki na stronie. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prównaj pare znanych banków te które ci np polecili znajomi wybierz ofertę przystępną i korzystną dla ciebie bo jak np na konto będzie wpływać co miesiac jakaś kwota to są banki co oferują oferty że jeżeli wpływają pieniądze co miesiac to bez kosztów dodatkowych za posiadanie konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam konto w banku Millennium, mają tam wszytsko za darmo, ale trzeba zrezygnowac z dodatkowych ubezpieczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem konto w Bank Smart, Całkowicie darmowe, bez żadnych ukrytych opłat. To bank mobilny z fajną aplikacją na smartfona pozwalającą na dostęp do konta w kazdym miejscu. Założę jeszcze konto oszczędnościowe smart procent, bo ma dobre orpcentowanie 4%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ma stare dobre inteligo i sobie chwalę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też się nad tym zastanawiam i powiem Ci, że najbardziej kusi mnie pkobp, Teraz mają fajną opcję, bo możesz mieć przelewy krajowe i stałe zlecenia bezpłatnie. Daj znać jak coś wybierzesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bank smart nie ma żadnych opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam w mbank i jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam konto osobiste i konto oszczędnościowe w ING i bardzo sobie chwalę ten bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie trzena uważac z kontami bankowymi ponieważ wiele banków oferuje konta za 0 zł ale jak przychodzi co do czego to okazuje się że za te darmowe konto trzeba spełnić określone warunki a więc utrzymać określone wpływy miesięczne, robić zakupy za pomocą karty dołączonej do konta co miesiąc a może i jeszcze coś.   jako że szukałem darmowego konta dla znajomego to wg. mnie obecnie warte polecenia są trzy opcje a mianowicie stare, sprawdzone ekonto w mBanku, konto Smart bank i T-Mobile. Mi to ostatnie szczególnie najbardziej przypadło do gustu ma dodatkowe darmowe przelewy ekspresowe i zwrot wydatków na zakupy w wysokości 5%. Trochę to konto prześwietlili tutaj - jak bym miał zakładać to chyba zdecydowałbym się na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza oferta jeśli chodzi o konto osobiste jest teraz w mbanku i millennium. po spełnieniu kilku prostych warunków wszystko jest za darmo. szczegółowe prześwietlenie ofert znajdziecie na stronie oszczednoscionline.pl/konta-osobiste                                                            
Ostatnio edytowany 30 sierpnia 2016 r. o 16:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...