Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co na szybką poprawę włosów? M

Utworzony przez miki789, 3 czerwca 2020 r. o 09:05
Co na szybką poprawę włosów? Mam mega zniszczone i w końcu chce mieć ładniejsze? Wszelkie porady przyjmę z pokorą i wdzięcznością. Zależy mi na takich sposobach, które mogą zastosować w domu, ale żeby nie były zbyt uciążliwe. Czekam na odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zajrzeć do tego sklepu ***dzw.com.pl , bo mają naprawdę bardzo dobre produkty w korzystnych cenach i gwarantuję, że kupisz tam mężowi coś, co powstrzyma wypadanie i będziesz ty zadowolona i on zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie włosy strasznie wypadały, do tego staly sie rzadkie, słąbe i miałam męzący łupieć. Tu nawet na forum wyczytalam o rewelacyjnym oleju do wypadajacyh włosów hasna, który sie nakłada na skóre głowy na godzine przed myciem, potem spłukuje i cały zabieg. Taj najlpiej co kilka dni ze 3 razy w tygdniu. I tak robiłam. Fajnie mnie wyprowadził ten olejek z wypadania, juznie zbieram garściami wlosów z wanny no i kondycyjnie tez fajnie zadzialal, włosy odzyskaly łady wyglad , z tygodnie na tyzień widze żesa lepsze. Jak to nie jest dla ciebie jakieś bardzo uciazliwe to warto szczeg olnie że nie kosztuje majątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, kup sobie jakąś mocno odżywczą maskę (najlepiej bez silikonów) i myj włosy na metodę OMO: Odżywka/maska na długość pod czepek na 20-30 min, potem myj skóę głowy delikatnym szamponem (raz na 2 tyg stosuj mocno oczyszczający na całe włosy), a po spłukaniu jeszcze raz nałóż na włosy odżywkę emolientową na 1-5 minut, żeby "domknąć" łuski włosa. Ważne, żeby była bez silikonów. Ja stosuje te metodę od jakiegś czasu są efekty. Mam taką odżywke emolientową: ***notino.pl/ziaja/argan-oil-maseczka-wygladzajaca-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...