Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza pożyczka za darmo, czyli gdzie pożyczysz za 0 zł

Utworzony przez K23, 22 września 2017 r. o 10:15
Najnowszy przegląd firm pożyczkowych online, które oferują pożyczki nowym klientom za 0 zł. Po co pożyczać w tej samej firmie pożyczkowej, skoro nie możesz skorzystać z oferty promocyjnej i zapłacisz już normalne koszty pożyczki. Poszukaj firmy, w której można jeszcze wziąć krótkoterminową pożyczkę za 0 zł.
  • finansowakredytow.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pożyczać na kilka dni jak w Banku raiffeisen można pożyczyć na 2 lata? nie jest całkiem darmowa bo od 4 tys trzeba zapłacić 120 zł prowizji, ale to wychodzi raptem 5 zł na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wadą tych wszytkich darmowych pozyczek jest że trzeba je migiem oddać. Wolę w banku Raiffeisen wziąć pożyczkę na 2 do tego nieprocentowaną w której rrso wynosi tylko 2,88%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę finrada.pl   Znam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że teraz większość pożyczkodawców nowym klientom daje pożyczki za darmo. Sama potzrebowałam i wzięłam taką chwilówkę, na początku miałam obawy, ale dokładnie przeczytałam regulamin i faktycznie nie ma żadnego haczyka, po prostu taka promocja, może dlatego, że tyle firm pożyczkowych się potworzyło. Dla mnie to dobrze, bo miałam awaryjną sytuację i potzrebna była mi gotówka na już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys chwilówki były czymś złym, może to zbyt duża konkurencja dla banków komercyjnych? hmmm... Zasada jest prosta, jesli się pozycza i oddaje na czas mozna znaleźć szybkie pozyczki bez ryzyka i z zerowymi kosztami. Kwoty zwykle niewielkie, ale często ratujące d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo chwilówki nadal sa czyms złym i koniec kropka. Kosmiczne RRSO na poziomie 79 % porażka. A ja mam też pytanie z innej strony. jak spędzacie wolny czas ? Chodzi np o wyjścia do kina ;) na jakie fimy najbardziej lubicie się wybierać ? Ja mam w planach wybrac się na premierę 13 marca na film - horror " w lesie dziś nie zaśnie nikt " fajnie, zę grają tam Wieniawa czy Gąsiewska, młode utalentowane aktorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...