Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pisuar

Utworzony przez tomek, 25 stycznia 2013 r. o 13:22
Gdzieś wyczytałem, że można zaoszczędzić na wodzie montując pisuar w domowej toalecie, gdy większość domowników to mężczyźni podobno się opłaca. Do tej pory kojarzyło mi się to tylko z toaletami publicznymi. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, jestem na etapie instalacji hydraulicznej i jeszcze mogę się zdecydować na pisuar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie opłaca się od 3 facetów w domu i wzwyż. Z toalety korzystamy dość często a więc napewno da się zaoszczędzić w ten sposób. A widziałem pisuar taki z kalpą napewno będzie pasował do domowej toalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuar w domu???????? oj nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca w łazience, to trzeba sobie maksymalnie ułatwiać życie. Pisuar jak najbardziej, bidet też jest dobrą opcją, bez którego niektórzy nie mogą się wręcz obejść. W obu przypadkach oszczędza się wodę, są to także rozwiązania idealne z punktu widzenia higieny osobistej, jak i czystości w łazience.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...