Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwieszane wc

Utworzony przez medio, 14 marca 2013 r. o 14:09
Czy podwieszany jest lepszy? I czy zawsze tak jest? W jakich przypadkach nie wskazane jest stosować miski wc podwieszanej? Z tego co jasno wynika to podwieszane miski wc potrzebują na stelaż odpowiedniej przestrzeni, aby go odpowiednio zabudować. Czyli jakaś wystająca ścianka czy coś innego dziwnego będzie za miską? A podłoga, po zamontowaniu? Jej poziom nie ulegnie zmianom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem są bardziej dedykowane dla małych łazienek bo dodają optycznie przestrzeni. Miski wc podwieszane mocowane są na stelażach, które wcześniej zamocowane są do ściany i ja nie kojarzę takiej sytuacji aby nie można było zastosować takiego systemu. Poziom podłogi nie zmienia się. Jeżeli mamy grubą ścianę nośną to możemy stelaż wkuć. A jak nie to możemy zrobić zabudowę pod sam sufit i jakieś półeczki, tu już inwencja twórcza nasza aby nie wyglądało przesadnie. Można wtedy zamontować jakieś ciekawe oświetlenie dekoracyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako oświetlenie do łazienki do podświetlenia wnęk proponuję oświetlenie led w postaci pasków ledowych lub oczka z odpowiednim IP.(klasa szczelności oprawy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam podwieszane wc i jestem z niego bardzo zadowolona. Prezentuje się ładnie i nowocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podobają mi się takie musze klozetowe, w najbliższej przyszłości zamierzam wyrzucić moją starą, stojącą i wymienić ją na taką podwieszaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierając podwieszanie wc lub podwieszany bidet nie zapomnijmy jak ważne są stelaże podtynkowe dużą renoma cieszą sie stelaże Roca - po raz pierwszy w historii cztery stelaże podtynkowe utrzymały ciężar samochodu osobowego, aż trudno to sobie wyobrazić a jednak 400 kg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wc wygląda znacznie lepiej, zobaczcie to - http://e-inclusive.p...0-31101000.html Cena niska, wygląd super, no i oszczędność miejsca. Czego chcieć więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam w domu dwie łazienki i w obu zamontowałam miski ustępowe wiszące. Przez zamontowanie wc wiszącego zyskałam łatwe sprzątanie oraz bardzo fajne wnęki, które podświetliłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio trafiłem na filmik i dowiedziałem się się, że stelaże podtynkowe mają swoje normy wytrzymałościowe. Ciekawe czy te marketowe je spełniają bo są w dość niskich cenach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...