Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezent dla mamy na urodziny

Utworzony przez Domson, 7 listopada 2017 r. o 09:42
W tym roku robiłem zamówienie przez  ***s://printsalon.pl/damskie-koszulki.html  dla mamy - byłem bardzo zadowolony tym jak koszula wygląda i jaka dobra jakość nadruku i samej koszuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zrób mamie prezent inny niż wszystkie i wykup jej przejażdżkę sportowym samochodem po torze w roli kierowcy bądź w roli pasażera. Na pewno takiego prezentu to nie miałą ;) zafunduj mamie konkretną dawkę adrenaliny :) uwazam ze to jest prezent dla kazdego i w kazdym wieku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Voucher na wyjazd to też super prezent, taką opcję na ma pewno sun&snow a apartamenty mają i nad morzem i w górach, jest w czym wybierać. Moja mama zawsze marzyła żeby zwiedzić całą Polskę, kocha nasze morze i z takiego prezentu by się bardo ucieszyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam z poczty kwiatowej tort na mamuśki 50 urodziny i kupiłam jej perfumy z wyższej półki. Razem ten dzień spędziłyśmy i było miło :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Wam bardzo ciekawe propozycje na prezenty dla Mamy. Mnóstwo pomysłów na każdą okazję, nawet na nadchodzący Dzień Matki. Jeśli chcecie zamawiać w necie,to pamiętajcie, żeby pomyśleć o tym wcześniej. W końcu musi dotrzeć na czas ;) ***s://radosnachata.pl/ciekawy-prezent-na-dzien-matki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tamtym roku kupiłem swojej mamie na dzień matki huawei p20. Bardzo fajny telefonik. Duży wyświetlacz i teraz bez problemu może robić zdjęcia wnuką. Dodatkowo znalazłem na niego fajną ofertę w play więc nie oberwało się po kieszeni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam rodzicom personalizowaną pościel z ich imionami w  sklepie z pościelą  MARO HOME. Byli mega zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwarzam, że każdy pomysł jest dobry pod warunkiem, że trafiony. Ja wiem, że mój będzie taki, a to dlatego, że mama sama mi niechcący, a może i specjalnie ale w każdym razie podsunęła mi pomysł z tym prezentem. Pokazała mi kilka aranżacji na salon i sypialnię i spodobały się jej napisy 3d jako dekoracje na ścianę. Pomyślałam, że wykorzystam sytuację, a wystarczyło tylko przeczytać nazwę sklepu dekosing.pl i po kłopocie. Trafiłam idealnie i faktycznie ładnie to wygląda, chyba i dla siebie coś takiego kupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak ***s://***luxuryproducts.pl/prezent-dla-szefa-2.html . Idealnie coś z tych propozycji się tutaj na pewno dobrze sprawdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Visit W3Schools
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www sadsadsadsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem nowoczesny i zawsze próbuję dać prezent albo praktyczny, albo śmieszny. W tym artykule są świetne pomysły haha :D tech - news . pl / smieszny - prezent - zawsze - jest - dobry         -usuńcie spacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama to najważniejsza osoba w naszym życiu, warto więc wyrazić nasze uczucia za pomocą upominku. W naszym sklepie  ***s://eprezenty.pl/  z całą pewnością znajdziesz wiele orginalnych prezentów. Przejrzyj kategorię "prezent dla mamy"  ***s://eprezenty.pl/mamy,c,3480  i wybierz coś co spodoba się zrówno Tobie jak i Twojej mamie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre wino tez będzie fajnym podarunkiem dla mamy, czasami robimy sobie z mamą babskie wieczory, obywie lubimy wina półwytrawne, niedawno kupiłam bardzo dobre wino czerwone Kazbek Peak Pirosman, gruzińskie z nutą wiśni, dobrze do pizzy pasowało :) miałyśmy wieczór filmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od syna w prezencie dostałam roombę 681. Wiedział że problemy z kręgosłupem mam i ciężko mi się schylać. Teraz już nie muszę. Pokazał mi jak obsługuje się aplikację. Ja wychodzę na zakupy a on sprząta. Jak wraca to mieszkanie jest wysprzątane. Jestem nim zachwycona :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojej kupiłam suszarkę, w neonet na promocji jest teraz kilka modeli, duże obniżki są do -35% taniej, mama ucieszona bo już jej stary sprzęt ledwo działał, a nowa ma jonizację, regulację nawiewu i temperatury i tez fajnie wygąda, jest lekka, prezent barzo trafiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo tego, że moja mama skończyła niedawno 50 lat, nigdy nie była na prawdzimy, profesjonalnym masażu. Dlatego wykupiłam jej pakiet takiej przyjemności - chodzi na Tajski Masaż, na Dietla w Krakowie. Powiem szczerze, że była bardzo zadowolona z tego prezentu, mam wrażenie, że nawet wzruszona, bo wiedziała, że jest typowo dla niej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama jest kucharką, ostatnio dostała od nas fartuszek ***s://darujsobie.pl/Fartuszek-Tu-rzadzi-Mama-p2201 i była bardzo zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszlkie pomysły na prezent dla mojej mamy się już wyczerpały, zastanawiam się nad zastawą kawową, fajny pomysł czy raczej okeplany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można urządzić przyjęcie niespodziankę dla mamy- balony, serpentyny, konfetti, słomki, kubeczki. Polecam Super sklep Partypaczka,pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...