Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezent dla mamy na urodziny

Utworzony przez Domson, 7 listopada 2017 r. o 09:42
Sama zastanawiam się co kupić tym razem mojej. Sporo tych pomysłów, o których wspominacie już przerobiłam i nie chcę się powielać. Nie wiem ale chyba jednak zdecyduje sie na zakup tego zestawu szkalnek trmicznych, które oglądałam w superwnetrze.pl, sa fajne i do tego w dobrej cenie, bo w promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę moja mama obchodziła 60 urodziny, była mile zaskoczona jak ode mnie i rodzeństwa dostała roombę, tata za to kupił jej złote kolczyki. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z rodzeństwem, naszej mamie na 50 urodziny, kupiliśmy fotel. Od dawna mówiła, że w salonie marzy się jej elegancki fotel typu uszak no i go dostała. Jej szczęście nie do opisania :) ***s://***mirjan24.pl/47-fotele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym prezentem dla mamy jest kocyko-szlafrok ***s://epodarek.pl/wyjatkowy-KOCYKO-SZLAFROK-kolor-Sliwka-p24593 lub zegar ze zdjęciami ***s://epodarek.pl/wyjatkowy-ZEGAR-z-ramkami-na-zdjecia-Impressions-Clock-p25033 sprawdź w sklepie Epodarek.pl - mają ciekawe pomysły na prezent w dobrych cenach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pudełko wspomnień? Najfaniejsze zdjęcia wywoałne w formacie ala polaroid z życzeniami na każdym z nich? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy lubi pić kawę. Może warto zainwestować w kawę z prawdziwego zdarzenia ***s://czaskawy.pl/product-pol-1043-Riposso-Exclusive-B-K-250g-100-ARABICA-ziarnista.html. Kawa jest przepyszna, świeżo palona. Napar wyśmienicie smakuje solo, jako tradycyjne włoskie espresso, ale stanowi także doskonałą bazę pod kawy mleczne. Do tego nie jest droga więc do tego można dokupić jakąs ksiażke do czytania, czy perfum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie mama w prezencie dostałą kołnierz masujący Medivon ***s://medivon.pl/produkt/collar-pro/. Uskarżała się na bóle szyi i pleców więc jej kupiliśmy. Teraz sama może się masować i pomóc sobie w walce z bólami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prezent Kobiecie czy mężczyźnie można dać kawę ziarnistą i do tego np. jakiś flakonik perfum. Każdy lubi kawę aromatyczną i świeżo paloną. Jeśli chcesz wypić naprawdę dobrą kawę niech wejdzie w przepisy na stronie internetowej ***s://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bloglist-pol-11.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama zainteresowała się moim dronem, więc stwierdziłem, że kupię jej go również na urodziny. Tak się ucieszyła, że sama poszła na profesjonalny kurs na drony , aby móc się jeszcze lepiej nauczyć nim obsługiwać. Do dziś jest zachwycona tym sprzętem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za tak wiele pomysłów na podarowanie Mamie na Dzień Matki! A jednak uważam, że rzeczy praktyczne należy kupować, a nie jako prezent. Gdy skończą mi się pomysły, wchodzę na stronę ***s://***katalogprezentow.pl/3-voucher-i-karty-podaruowe. Żadna kobieta nie odmówi pójścia na masaż)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś ozdoba, bądź dodatek do wystroju domu? Ostatnio zakupiłam piękne lutro do sypialni i do tego podnóżek :) Obejrzyj sobie tutaj, fajne mają mebelki i dodatki: rey.net.pl/produkt/lustro-tapicerowane-z-brylantami/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojej mamie zafundowałam zegarek smartwatch bo bardzo chciała i uważam, że to super pomysł. Mierzy wszystko puls, ciśnienie, kroki itp. Kupiłam go od firmy Manta a model to Alexa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...