Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalna bezpłatna opieka nad obłożnie chorymi!

Utworzony przez kcypara, 21 stycznia 2011 r. o 15:30
NZOZ ,,Joloko” w Zamościu świadczy usługi w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej na terenie miasta i gminy Zamość . Pielęgniarska opieka długoterminowa jest to opieka nad obłożnie i przewlekle chorymi przebywającymi w domu, którzy ze względu na istniejące problemy zdrowotne wymagają udzielania systematycznych świadczeń pielęgniarskich. Jest to opieka bezpłatna refundowana przez NFZ . Do pielęgniarskiej opieki długoterminowej mogą być zakwalifikowani pacjenci w dowolnym wieku, obłożnie i/lub przewlekle chory, z dowolną jednostką chorobową, z ograniczeniem zdolności do samoopieki. Warunkiem objęcia chorego opieką przez pielęgniarską opiekę długoterminową jest: ●wniosek lekarza poz lub lekarza prowadzącego pacjenta z oddziału szpitalnego po zakończonym procesie leczenia w warunkach szpitalnych, ●zgoda pacjenta wyrażona na piśmie, ●kwalifikacja pielęgniarska do objęcia opieką przez pielęgniarkę opieki długoterminowej. Kontakt dla zainteresowanych tel 846381124.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firme 4Care która się zajmuję odzieżą dla seniorów, chorych i niepełnosprawnych. Polecana szczególnie dla osób z zaburzeniami snu oraz skłonnościami do częstego niepożądanego rozbierania. Odzież 4Care ułatwia lub ogranicza dostęp do pieluchy pacjenta. Ułatwia ubieranie pacjenta Zapraszam na strone www.4care.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...