Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozwód i ustalenie opieki nad dzieckiem, szukam prawnika z Lublina

Utworzony przez japostronna, 23 listopada 2021 r. o 10:24
Witajcie! Moje życie w ciągu ostatnich kilku miesięcy stanęło na głowie. Zaczęło się w sumie w czasie rozpoczęcia pandemii. Ja pracowałam zdalnie, mąż w dużej mierze też. Jesteśmy 14 lat po slubie.... W każdym razie sytuacja przybrała taki obrót, podjęliśmy decyzję o ozwodzie. Mamy synka w wieku 11 lat. Sprawa jest zagmatwana. Oboje chcemy się ubiegać o opiekę nad dzieckiem. Szukam dobrego i ludzkiego prawnika z Lublina. Nie wiem, do kogo się zwrócić, jeśłi są tu jakieś życzliwe dusze, jeśli ktoś ma doświadczenia z takimi przejściami to proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim otoczeniu bardzo dużo rozwodów ostatnio :/ popytam znajomych, czy mają kogoś polecić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko, dziękuję, czy udało Ci się podpytać znajomych o namiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" japostronna " ja Ci moge polecić prawnika. Paweł Kutrzuba to prawnik który prowadził moją sprawę rozwodową. Jestem już kilka miesięcy po i z mojego doświadczenia mogę 100% tego człowieka polecić. Polecam za profesjonalizm, podejście, wiedzę i przewidywanie na co się przygotować, co może 'wyjść; w trakcie. Po protu widać doświadczenie i przygotowanie do różnych sytuacji. Bardzo bardzo polecma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za polecenie. Czy możesz powiedzieć coś o tym prawniku w kontekście Twojej sprawy? Moja nie będzie prosta, nastroje są raczej napięte i jeszcze opieka nad dzieckiem. Chyba potrzebuję kogoś od bardziej trudnych spraw... Nie chcę wypytywac o szczegóły i prosić o zdradzanie osobistych spraw, ale każda podpowiedź jest dla mnie cenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Chyba żadko się słyszy, żeby sprawa nie była napięta. U nas podział majątku, mieliśmy swoje mieszkanie i mieszkania 3 mieszkania na wynajem w Warszawie. Jedno z jeszcze cały czas na kredycie. Była żona miała bardzo intensywną pracę, stresującą, zreszta oboje ciężko pracujemy. Leczyła się u psychologa, brała leki. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale okarżała mnie o rozpad związku i o uszczerbki na zdrowiu.  Bliskie jej osoby zeznawały przeciwko mnie, potwierdzały, że od lat zanidbałem związek. Dla mnie wina leżała po obydwu stronach. Na początku byłem w szoku, bo nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Proces był długi, ale Mecenas Kutrzuba robił naprawdę wszystko, żeby każda rozprawa posuwała sprawy do przodu, zawsze maksymalnie przygotowany. Jedynie to polecam zaufać i niczego nie ukrywać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za tak dużo informacji, skontaktowałam się z panem Pawłem, rzeczywiście ogromna wiedza i dobrze przygotowany do róznych obrotów sprawy. Chciałam Ci powiedzieć, że to co opisałeś brzmi bardzo przykro i szczerze współczuję... Chyba mogę powiedzieć, że sobie potrafię wyobrazić, co to trudny rozód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz byc o siebie spokojna. Jesteś w dobrych rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynazję, że po pierwszej konsultacji, jak opowiedziałam, jaką mam sytuację, co chcę osiągnąc, to juz poczułam, że moje szanse wzrosły o tysiąc procent... Naprawdę ten człowiek chyba już wszystko widział i prowadził sprawy każdego typu... Oj wiadomo, że nie ma takiego, co wszystko widział, ale doświadczenie ogromne. Także przynajmniej śpię spokojniej. Duży ciężar spał, bo nie dość, że się **oler*** martiwię o swoją sytuację, to jeszcze się martwiłam, żeby na jakiegoś niekompetentnego prawnika nie trafić. Ogromny to był dla mnie problem. Więc dzięki jeszcze raz za polecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Wróciłam z dwoma nazwiskami do polecenia, ale chyba już nieaktualne? Cieszę się, że znalazłaś kogoś, mam nadzieję, że będziesz zadowolona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję! Przyznaję, że wkońcu śpię spokojnie... Naprawdę. Tym bardziej, że... taki zbieg okoliczności. Byłam ostatnio na takim małym spotkaniu i była tam kobieta po rozwodzie - znajoma znajomej. I opowiadała, że miałam prawniczkę, która była bardzo niekompetentna. Nie złożyła jakichś tam dokumentów na czas, nie można się było do niej dodzwonić, chociaż umawiały się na stały kontakt itp. Po tym spotkaniu jakoś tak się przeraziłam, że zadzwoniłam zaraz do Pana Kutrzuby i zaczęłam pytać, czy on na pewno o wszystkim pamięta, o wszystkich dokumentach itp. Ale naprawdę od razu otrzymałam odpowiedź, że wszystko jest zaopiekowane, że ma tyle spraw, ile jest w stanie porządnie pilnować itp. Dokładnie powiedział, jaki jest status, co trzeba składać, że będzie o wszystkim dawał znać wcześniej. Także od razu się uspokoiłam. To był dobrzy wybór i chociaż czekam na rozprawę, to tak jak pisałam - śpię spokonie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to dobrze przygotowany prawnik i zdużym doświadczeniem. Myślę, że papierologię ma w małym palcu. Poleciłem go również znajomemu i też był zaskoczony, jak wszystko szło, wszystkie formalności, kontakt, wszystko na bieżąco. U mnie było tak samo. Więc polecam, jak mogę. Bo wiem ile stresu kosztyje sama sytuacja rozwodu. Nie wyobrażam sobie, że jeszcze prawnik coś zawala. Chociaż przyznam, że keidy sam szukałem prawnika do rozwodu to aż tak bardzo się na tym nie skupiałem. Ale miałem szczęście, opatrzność czuwała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechaliśmy z żoną 0,5r temu do pracy w Norwegii. Los chciał, że rodzina nam się powiekszy. dopiero początek ciąży. Czy jeśli obydwoje pracujemy legalnie to żona moze sie starać o zasiłęk macierzyński? W necie natrafiłem na firmę  polishconnection.no/pracownik-w-norwegii/pomoc-socjalna-w-norwegii/zasilek-macierzynski-tacierzynski/  która w tym pomaga. Prośba o pomoc bo jestem w kropce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechaliśmy z żoną 0,5r temu do pracy w Norwegii. Los chciał, że rodzina nam się powiekszy. dopiero początek ciąży. Czy jeśli obydwoje pracujemy legalnie to żona moze sie starać o zasiłęk macierzyński? W necie natrafiłem na firmę  polishconnection.no/pracownik-w-norwegii/pomoc-socjalna-w-norwegii/zasilek-macierzynski-tacierzynski/  która w tym pomaga. Prośba o pomoc bo jestem w kropce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...