Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rytuały miłosne

Utworzony przez Kasia63, 22 sierpnia 2019 r. o 12:10
Czy waszym zdaniem rytuały miłosne ze świata ezoterycznego działają i czy trzeba zachować jakieś konkretne zasady przy ich stosowaniu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam wyjść za mąż do 30, tak sobie zaplanowałam i rytuały miłosne wykupywałam właśnie pod taką intencję. Głównie przez ***s://***marcintarot.pl , bo miałam o kwalifikacjach Pana Marcina wiedzę od koleżanek, które coś podobnego przerobiły. Poznałam mężczyznę swojego życia, jestem już po ślubie. Oczywiście nie obyło się bez różnych problemów, ale gdzieś tam z tyłu głowy miałam potwierdzenie skuteczności magii w swoim życiu. Zawsze mówię, że wszystkiego trzeba spróbować, aby osiągnąć marzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam rytuały robione przez Pana Marcina. Dzięki nim mam dziś wspaniałą żonę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...