Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidna drukarnia internetowa?

Utworzony przez ulala, 10 lipca 2013 r. o 18:06
spróbuj do nich ***drukpolska.pl/ mają naprawdę niezły park maszynowy i wydruki na wysokim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzcie sobie ***diamond-druk.pl/ - to dobra drukarnia internetowa z fajnymi cenami - szczególnie jeśli chodzi o banery reklamowe, czy druk ulotek. polecam serdecznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam veraprint z krakowa. szybka, solidna realizacja zamówienia. można zamówić indywidualny projekt: ***wizytowki4you.pl/zamow-projekt-wizytowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukarnia Urdruk Paweł Urbanowicz która znajduje się na ul. Stolarska 5e w miejscowości Oleśnica jest godna polecenia. Wydrukują dla Ciebie m.in. notesy, koperty, ulotki kalendarze i wiele innych, istotnych w promocji firmy, rzeczy. I to za całkiem rozsądną cenę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem nie ma to jak drukarnie internetowe. wszystko można załatwić zza biurka. jest tanio, szybko i profesjonalnie. ja do tej pory korzystałam z kilku i raczej jestem zadowolona ze wszystkich. ostatnio kilka razy drukowałam ulotki w ***web-to-print.pl/ i mogę polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownia Sitodruku Tomex z Bielska-Białej jest jak najbardziej warta polecenia. Współpracowałem z wieloma drukarniami, jednak jedynie ta spełniła wszelkie nasze wymagania. Prowadzę działalność, w której nie rzadko potrzeba coś wydrukować dla firmy. Tomex z zamówieniami uwija się terminowo i zawsze druk jest wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam IdeaShirt.pl wykonują nadruki na nietypowych rzeczach. Apstrac***ąc od tekstyliów, to spoko są gadżety z nadrukiem. Wizytowniki czy prezerwatywy reklamowe można spokojnie zamówić w fajnej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam a3extra z Poznania - drukują wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim faworytem od lat jest a3extra, drukarnia która stale się rozwija, poszerza ofertę robi doskonałą prace i szybko realizuje zamówienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim faworytem od lat jest a3extra, drukarnia która stale się rozwija, poszerza ofertę robi doskonałą prace i szybko realizuje zamówienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Ci przede wszystkim drukarnię ***s://***rgbdruk.pl/, bo mają naprawdę dobrą ofertę i korzystne ceny. Sam korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i za każdym razem sobie chwalę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkokrotnie korzystałam z usług drukarni  ***s://***diamond-druk.pl/  zamawiałam u nich banery, ulotki, wizytówki. Mam dużą firmę więc nie mam czasu na bieganie i szukanie dobrej drukarni. Wszystko załatwiam przez internet. Mają ciekawą oferte i dobre ceny. Dają też duze rabaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam drukarnie internetową ***s://drukreklamowy.com.pl/  profesonalna obsługa oraz wysokiej jakości produkt :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z usług drukarni Comers w Warszawie, mogę Ci polecić, sprawnie realizują zamówienia właściwie niezależnie od tego czy będzie to sitodruk, jakieś kalendarze, książki czy banery to wszystko jest szybko gotowe więc pod tym kątem zdecydowanie na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie mogę Tobie polecić - ******reprotechnika.pl/. Jest to drukarnia we Wrocławiu. Obecna na rynku ponad 25 lat. Zajmują się drukiem cyfrowym, skanowaniem i laminowaniem dokumentów i wieloma innymi projektami. Dostarczają również zlecenia do klienta.[/quote]
[quote]Centrum Wrocławia. Korzystałam wiele razy i zawsze miła i pomocna obsługa także polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to przy drukowaniu ulotek jestem ogólnie zadowolony z tego jakie możliwości daje drukarnia Designer. Ulotki ( ***s://***drukarniaszczecin.pl/wydruk-ulotek ) prezentują się zgodnie z moim projektem, można wybrać dowolny rozmiar, poza tym wydruki są tanie, a akurat dla mnie jeśli chodzi o ten materiał reklamowy to decydująca kwestia i faktycznie z tych propozycji jakie dają jestem zadowolony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...