Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

warto być konsultantką?

Utworzony przez sila, 27 października 2019 r. o 22:39
Zaczęłam niedawno studia na UMCS, zajęć mam mnóstwo, więc ze znalezieniem pracy ciężko tym bardziej że to dzienne, a chciałabym zarobić trochę. Warto zostać np. konsultantką kosmetyków??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest super pomysł dla takiej osoby, jak Ty. Przede wszystkim jesteś w stanie pogodzić pracę z nauką, wiadomo, że w miesiącach, kiedy jest sesja, nie musisz pracować dużo, albo nawet wcale, tylko skupiasz się na nauce. Na studiach masz ten kontakt z różnymi ludźmi, więc masz gdzie sprzedać kosmetyki. Myślałaś o jakiejś konkretnej firmie? Ja od niedawna działam w Mary Kay, dopiero się rozkręcam, ale bardzo mi się to podoba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny wątek, bo sama zastanawiam się nad tym od dawna. Jak zacząć pracę jako konsultantka w Mary Kay? Jak to się zaczęło u Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęłam niedawno studia na UMCS, zajęć mam mnóstwo, więc ze znalezieniem pracy ciężko tym bardziej że to dzienne, a chciałabym zarobić trochę. Warto zostać np. konsultantką kosmetyków??
  Z tego co ja wiem, bo siostra się tym zajmuje, to podpisuje się umowę z konsultantką i bierze na początek starter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj, to tak naprawdę żadne ryzyko, bo jeśli stwierdzisz w przeciągu piewszego miesiąca, że to jednak nie jest dla Ciebie, to dostaniesz 100% zwrotu poniesionych kosztów, jeśli w ciągu roku, to 90%, więc wydaje mi się, że warto spróbować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęłam niedawno studia na UMCS, zajęć mam mnóstwo, więc ze znalezieniem pracy ciężko tym bardziej że to dzienne, a chciałabym zarobić trochę. Warto zostać np. konsultantką kosmetyków??
   Z tego co ja wiem, bo siostra się tym zajmuje, to podpisuje się umowę z konsultantką i bierze na początek starter.  
  A duży taki starter? Co jeśli nie uda mi się go sprzedać? Czy to nie jest ryzykowne takie kupowanie w ciemno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starter nie jest duży, jak nie sprzedasz całości to możesz zwrócić i część kasy zawsze odzyskasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...