Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek od kopalni w Radzie Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin

Utworzony przez Monisia, 3 listopada 2021 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Czas sK0ńczyć zabawę w samolociki, na której K0rzysta garstka cwaniaków. Albo kłódka, albo niech ten P0mnik pychy utrzymuje sobie rząd centralny, a nie jeden z najbiedniejszych regionów UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech monisia czy tam tenczowy czy jak mu tam kornik pracuje, może się też załapie do koryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrzemnąłeś się, paliwacek, i nie zdążyłeś zbloK0wać wątku, a teraz próbujesz nadrobić jakimś bełK0tem, licząc, że cfelek z agencji nawali ci zielonych łapek? Jak mam napisać, że chcę zamknięcia K0ryta, a nie otrzymania tam P0sady, żeby dotarło to do twojej małej główki sportretowanej przez "szymusia" na przystankach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista od dodawania bełkotliwych wpisów na forum DW jest tylko jeden. W tej kategorii nikt nie ma z tobą Monisia najmniejszych szans. Piszę to zupełnie POważnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrzemnąłeś się, paliwacek, i nie zdążyłeś zbloK0wać wątku, a teraz próbujesz nadrobić jakimś bełK0tem, licząc, że cfelek z agencji nawali ci zielonych łapek? Jak mam napisać, że chcę zamknięcia K0ryta, a nie otrzymania tam P0sady, żeby dotarło to do twojej małej główki sportretowanej przez "szymusia" na przystankach?
 Ładna dziś pogoda, nieprawdaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek ma przynajmniej jakieś wykształcenie i doświadczenie w zarządzaniu. A wystarczy prześledzić ścieżki kariery członków PO i tam dopiero słychać płacz i widać rozpacz. Czego się nie dotkną, to bieda i brak pieniędzy. Za wszystko, za ich niekompetencje mają płacić ludzie od nich zależni. O przykłady wcale nie trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pudrowanie trupa jakim jest to lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek ma przynajmniej jakieś wykształcenie i doświadczenie w zarządzaniu. A wystarczy prześledzić ścieżki kariery członków PO i tam dopiero słychać płacz i widać rozpacz. Czego się nie dotkną, to bieda i brak pieniędzy. Za wszystko, za ich niekompetencje mają płacić ludzie od nich zależni. O przykłady wcale nie trudno.
 A jakże jako wybitny pisowiec ma doswiadczeniu w robieniu przelewów na swoje konto, ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...