Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Kolejny miesiąc i kolejne złe wiadomości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2018 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Czemu tu się dziwić? Jak już mało co lata z tego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście takie newsy dla misiewiczów z zarządu są obojętne - zunio tak czy owak dalej będzie POmPOwać kasiorkę w to ukochane dziecko swojej megalomanii. Co najwyżej parę dodatkowych kamienic i działeczek (jeśli w ogóle jeszcze jakieś POzostały) miejskich PÓjdzie POd młotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie te pół miliona pasażerów rocznie? Nigdy! Jak uruchomią Radom to mogą zamykać.. aaa. Zostaje tylko jeszcze rozbudować terminal za grube miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co PO zbudowało to PiS zniszczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zarząd i Rada Nadzorcza kasę trzepią ?i co na to wspaniały Żuk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skorzystalem 2 lub 3 razy i szczerze to latam z Wwy,czuje sie jak panisko a nie taki dworzec autobusowy gdzie nic ne wolno,zaorac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy zasob w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można pod terminal przenieść dworzec pks z ruskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość obsługi niska to i pasażerowie uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko powstało w oparciu o oszustwa Jacka Sobczaka obecnego przewodniczącego RN lotniska i to bedzie się mścić.To lotnisko nigdy nie osiągnie zakładanych parametrów bo nie ma cargo.Sobczak oszukał radnych sejmiku,że to lotnisko bedzie miec cargo.Ten oszust jest jeszcze przewodniczącym RN.Jak to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty musisz aż do Wwy jechać żeby się poczuć kimś. No wyrazy współczucia bo ja się czuje kimś wszędzie gdzie bym nie był. Salzburg gdzie mieszkam Lublin czy nawet Zawierzyć taka mala wieś. A do znawców biznesu zawsze są lepsze i gorsze chwile ale żeby coś wyjąć to najpierw trzeba włożyć. To prawie jak seks.A tak chwalony tu Radom tam włożyli setki milionów i nic jeszcze oprócz wstydu nie wyjeli to tez jak z seksem w niektórych przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz kilka faktów z ostatnich moich doswiadczen..mialem lot do Monachium zaplanowany na piatek. Niestety lot zostal odwolany z powodu mgły...udalo mi sie przebookowac lot na dziś (sobota). Niestety, choc pogoda byla wysmienita, lot zostal odwolany!!!Poinformowano, mnie, ze nie mam juz możliwości innego terminu i musze jechać do Warszawy aby wylecieć...dobrze, ze udalo mi się dodzwonić do Lufthansy i tam byli mocno zdziwieni, bo okazalo się, ze już niby odprawilem się w Warszawie!!! Cudem udalo mi się przesunąć wylot na poniedziałek...miny pasażerów z dziś i wczoraj..hmm..bezcenne..to jest jakaś kpina a nie lotnisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję POwcom co rządzą lotniskiem że jest mniej lotów bo samoloty straszą mniej mi kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to juz wiadomo czemu taka frekwencja..jak jest malo ludzi na pokładzie, to niby mgla...jaką mam teraz pewnosc, ze mozna stąd wylecieć?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to juz wiadomo czemu taka frekwencja..jak jest malo ludzi na pokładzie, to niby mgla...jaką mam teraz pewnosc, ze mozna stąd wylecieć?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio PObawił się trochę samolocikami, ale już mu się znudziło. Teraz czas na kolejna zabawkę, czyli stadion dla moto-smrodziarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknac i zaorac Przestac doplacac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorac! i koniecznie susly sprowadzic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto odpowiada za to finansowo? Bylo lotnisko w Bialej Podl. gotowe obok Bialystok bez lotniska, Brzesc Bialoruski. Kasa sama by plynela. A tak wydane srodki na Swidnik, I caly czas straty. Ale wiekszych glupkow niz w Lublinie nie ma w PL.Brawo na wschodzie same glupki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...