Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin otrzyma rządową pomoc

Utworzony przez aromek7, 22 maja 2020 r. o 13:27 Powrót do artykułu
Lotnisko w Lublinie to od początku niewypał. Dawanie kasy na to to reanimowanie trupa. Lublin stale się kurczy, jest za mały na samoloty. Poza tym północne powiaty województwa i tak korzystają z Okęcia, południowe z Rzeszowa. Utrzymywanie tej studni bez dna to niegospodarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Z tej strony Państwowa Agencja ds. Zwalczania Dewelorozwoju - Oddział Lubelski. Nasi pracownicy nie robią tego tylko dla pieniędzy, ale też z powołania i szczerego przeświadczenia o słuszności swoich działań. W dniu dzisiejszym w naszym zarządzie podjęto temat nagród dla najlepszego forumowego trolla. Większością głosów zdobywa ją 'kronikidewelorozwoju'. Ten pracownik nie tylko z niesamowitą pieczołowitością punktuje każdy bezpośredni krok poczyniony w stronę dewelorozwoju, ale również wszystkie inne, mniejsze, być może niewidoczne dla zwykłego obywatela poczynania, które dokładają cegiełkę do budowy kolejnego Detroit Wschodu. Zapewniam państwa, że pod tym artykułem również nie zabraknie odpowiedniego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakim wyciem wyskoczy teraz lewacka oP0zycja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomoc "rzędową" tylko pomoc podatników bo nie wszyscy chyba wiedzą że rząd nie ma swoich pieniędzy. A to oznacza że każdy , czy z lotniska korzysta czy nie, musi pracować na utrzymanie tego politycznego misia przynoszącego ciągłe straty.
 Co za mądry komentarz. A obwodnica Lublina to ile zysku przynosi? Ja nie mam dzieci a muszę w podatkach płacić na 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomoc "rzędową" tylko pomoc podatników bo nie wszyscy chyba wiedzą że rząd nie ma swoich pieniędzy. A to oznacza że każdy , czy z lotniska korzysta czy nie, musi pracować na utrzymanie tego politycznego misia przynoszącego ciągłe straty.
 Rząd ma swoje wydatki, a jeszcze musi dotować nieudolne samorzady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomoc "rzędową" tylko pomoc podatników bo nie wszyscy chyba wiedzą że rząd nie ma swoich pieniędzy. A to oznacza że każdy , czy z lotniska korzysta czy nie, musi pracować na utrzymanie tego politycznego misia przynoszącego ciągłe straty.
Co za mądry komentarz. A obwodnica Lublina to ile zysku przynosi? Ja nie mam dzieci a muszę w podatkach płacić na 500+.
 Obwodnica Lublina przynosi znaczne zyski w formie "myta" oraz podatku drogowego wliczonego w ceny paliw. Obie opłaty ponoszą tylko ci, którzy z tej formy transportu korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio POszedł na żebry do swoich kolegów z Polskiej Zjednoczonej Partii Deweloperskiej, żeby jeszcze troszkę dłużej pobawić się "w samolociki". AeroPOrt to trochę taki ptaszek jak paw - POkaże ładne piórka, ale za daleko nie poleci. Tyle tylko, że ten POdlubelski nie znosi złotych jaj, jak piosnce Dżemu, ale raczej wręcz przeciwnie - trzeba go dokarmiać coraz większa ilością złotówek z każdym rokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...