Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Pierwsi pasażerowie skorzystali z nowego połączenia [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2019 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Ten erroport jest nam tak przydatny i potrzebny, jak garbatemu garb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zmiana prezesa? Lotnisko jest na dnie. Każdy musi korzystać z Warszawy albo Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten erroport jest nam tak przydatny i potrzebny, jak garbatemu garb.
 Cóż za k*rwa myśl filozoficzna z twojego wpisu aż w oczy bije. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyc, zaorac i zasadzic buraki albo terminale przeksztalcic na domy weselne - to idealne rozwiazanie dla tej czesci polskiego zad..ia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwoną kartkę w kalendarzu dac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu było pasażerów w jedna i drugą stronę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, z Rzeszowa lecimy do Turcji, bo z Lublina Turcji nie ma. Kto to za*** wogole obsługuje,??? Mieszkam w Lublinie a latam z Rzeszowa lub Warszawy po co to lotnisko w Lublinie,,,,????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo to lotnisko w Lublinie. Rzeszów o połowę mniej ludności od Lublina i ma o wiele więcej wylotow do różnych krajów Europy, a nawet do Stanów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaby prezes to i mało połączeń.... tam trzeba menagera A nie księgowego. To smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie połączenie z Lublina do Belfastu?, obłożenie na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak w sezonie letnim uruchomic bezpośrednie loty w rozsadnych cenach do polskich miast z Lublina. Np.Gdańsk,Wrocław,Kraków,Szczecin,Olsztyn. Dlaczego ja mam duzo drozej z przesiadką latac przez Warszawę. Kierunek całoroczny z Lublina do Wielkiej Brytanii na lotnisko Newcastle bo Ryanair zlikwidował te trase z Modlina i pozostawił tylko Gdańsk i Wrocław. Ta trasa cieszyła sie z Modlina duża popularnościa. Majac samolot codziennie na trasie Warszawa Lublin mysle ze bedziemy mieli takze pasazerow z Warszawy chcacym poleciec na lotnisko Newcastle ktorym blizej do Lublina niz Gdanska czy Wroclawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie nie mogę doczekać kiedy nadajdą czasy bez opóźnień, latam kilka razy do roku i zawsze coś jest nie tak. Dobrze, że chociaż można się starać o odszkodowanie, kilka razy mi givt pomogło to chociaż była to jakaś rekompensata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...