Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS ma zbadać dokąd ludzie chcą latać z Lublina

Utworzony przez Przyjaciel_lub_NIE, 2 czerwca 2022 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Zapytajcie Posła Suskiego i Posła Sasina - oni wiedzą najlepiej ! Z Radomia to lata sie na południe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to da przecież to linie lotnicze decydują skąd mają latać i ciekaw jestem czy będą loty do Tokio LA Rzymu czy innego Pekinu bo tak ludzie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wam powiem za darmo - powinny wrócić loty do Frankfurtu ,bo ma najlepsze połączenia na cały świat,ewntualnie może być Berlin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to coś jeszcze lata z tego upadłego lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Były premier i szef PSL Waldemar Pawlak do rady nadzorczej Port Lotniczy LUBLIN wszedł niespodziewanie w 2016 r. – Jego doświadczenie na pewno będzie pożyteczne dla funkcjonowania lotniska. Będzie też znakomitym transmiterem między spółką a właścicielami – tak wówczas tę decyzję tłumaczyła Beata Górka, rzeczniczka urzędu marszałkowskiego (województwo lubelskie i miasto Lublin są głównymi udziałowcami portu)." - DW 2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawracać głowę naukowcom tym, co leży w gestii zarządu?! A może wystarczy kompetentnego menadżera zatrudnić? W razie potrzeby mam namiary na takiego. Problem jest tylko w tym, że nie należy do żadnej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...