Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Warszawy do Lublina w 28 minut. Internauta nakręcił cały lot [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2018 r. o 15:45 Powrót do artykułu
Lot 28 min, ale ile czasu zmarnowanego zanim ten lot się odbędzie :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Niego ! Dodaj dojazd do lotniska, czas oczekiwania i wypakowania z samolotu plus dojazd do centrum. Razem 4 godziny szczęśliwie licząc. Tego nie nagrał bo za mała pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamienię jazdy samochodem na lot. Nie można się zatrzymać w Garwolinie i kupić pasztetu i innych wyrobów miejscowych, w Markuszowie i kupić świerzutkie cebutarze, bułeczki, chleb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Niego ! Dodaj dojazd do lotniska, czas oczekiwania i wypakowania z samolotu plus dojazd do centrum. Razem 4 godziny szczęśliwie licząc. Tego nie nagrał bo za mała pamięć.
 widać że nigdy nie korzystałeś i nie będziesz korzystał z tego połączenia które jest pod przesiadki na Okęciu. Ja ostatnio leciałem tylko do Warszawy, czas podróży 2h 20 minut od drzwi do drzwi , szybko , wygodnie i bezpiecznie. Samolot był prawie prawie pełny więc widać że chetni się znaleźli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Niego ! Dodaj dojazd do lotniska, czas oczekiwania i wypakowania z samolotu plus dojazd do centrum. Razem 4 godziny szczęśliwie licząc. Tego nie nagrał bo za mała pamięć.
 widać że nigdy nie korzystałeś i nie będziesz korzystał z tego połączenia które jest pod przesiadki na Okęciu. Ja ostatnio leciałem tylko do Warszawy, czas podróży 2h 20 minut od drzwi do drzwi , szybko , wygodnie i bezpiecznie. Samolot był prawie prawie pełny więc widać że chetni się znaleźli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenia lotnicze na tak krótkich dystansach to absurd ekonomiczny, no chyba że bilety byłyby po 500 zł przy założeniu wypełnienia 100%. Obecnie ktoś to sowicie dotuje - czy jest to samorząd, czy państwowa firma LOT nie ma znaczenia - jest to kolejny transfer pieniądza z kieszeni tych, którzy nie latają (bo nie maja potrzeby albo ich nie stać), do kieszeni takich osób, jak autor filmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było korka na rondzie w Kołbieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, lot do Warszawy jest raz w ciągu dnia, w dodatku - po południu! Czy mamy jakąs umowę z hotelami warszawskimi ? Mamy im nabijać kabzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lecialem dwa razy bo mam wyklady na uw. Makabra. Lacznie 5 godz drogi z umcs na uw. Autem by bylo 3 godz. Samolot wypelniony mniej niz w połowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebulaki jak, zwykle tylko narzekają wstyd mi się przyznawać że jestem jednym z was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie z Warszawy do Lublina tylko do Świdnika, takiego miasteczka pod Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów Łyncna samolot zobacyła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby fajny filmik. Ale gdyby telefon przyspawal do szyby tasma, to lapka by mu nie drzala i mozna by bylo cos fajnego obejrzec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta trasa padnie i tyle. Już kiedyś było połączenie lotnicze Świdnik - Warszawa. Zdechło bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry pomysł. Z Okęcia samoloty latają po całym świecie,także myk i się przesiadasz do drugiego samolotu. Z kolei Kolej Polska zamknęła trasę pomiędzy Lublinem a stolicą przez przebudowę która stanęła w martwym punkcie, także połączenie lotnicze jest "gitara".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt na świecie nie lata na tak krótkich odległościach. Od tego są koleje dużych prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w Lublinie jest lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał przyjechać dwie godziny wcześniej itd.Kompletna bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem zamiast budować lotnisko w Lublinie mogliby zrobić superszybką kolejkę jadącą np 300-350 km/h na samo Okęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt na świecie nie lata na tak krótkich odległościach. Od tego są koleje dużych prędkości.
Nie znasz się. Są loty na nawet krótszych dystansach. W Szwajcarii jest - co prawda odrobinę dłuższa to trasa - połączenie Zurychu z Genewą i z powrotem. Leciałem - pełniutki samolot (o ile pamiętam A320).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...