Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chałupnictwo

Utworzony przez Grand36, 13 września 2010 r. o 11:41
Szukałam anonsów w prasie i po różnych forach związanych z pracą, proponowali jakieś lipne składanie długopisów. Aż w końcu znalazłam solidna firmę www.praca-chalupnicza.chwalciepana.heliohost.org/ dzięki której nauczyłam się wyrobu witraży. Na początku nie wiązałam żadnych nadziei z jakimkolwiek zarobkiem, chciałam znaleźć jakieś hobby dla siebie. Teraz dochód z produkcji witraży stanowi pokaźną część mojego budżetu domowego. Zachęcam do współpracy z firmą Home-work Of International Business, są naprawdę solidni i mają szeroki wachlarz ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzam konto bankowe....znajduje się w Katowicach. Fakt... to o niczym nie świadczy, że siedziba znajduje się na drugim końcu Polski, ale po waszych opiniach nie mam zamiaru wpłacać im nawet 1 gr. Myślę, że ktoś powinien się tym zainteresować. Dzięki za powyższe opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, a ja napisałam maila do firmy yoyo dlaczego w jednej zakładce piszą, że wszystkie koszta transportu ponosi zleceniodawca czyli oni, a w drugiej piszą że koszt wysyłki wynosi 15 zł? jaka była odpowiedź? oczywiście wszyscy którzy pisali wiedzą. odpowiedź dostałam góra pół minuty po tym jak wysłałam moją ... Alpeluję do wszystkich! Ludzie czytajcie pełne opisy ze zrozumieniem. Jak najpierw przeczytałam że transport gratis to chciałam wysłać zgłoszenie ale jak przeczytałam dalej że transport 15 zł. to napisałam maila i od razu wiedziałam że to ściemniacze. A czy ktoś z was moze się wypowiedzieć na ten temat http://praca.owi.pl/ogloszenie/Chalupnictwo_do_2500_zl,549508 moim zdaniem te oszuści. dlaczego tak sądzę? wysłałam zgłoszenie (sms za ok.2,50) i później pisłam meila kiedy to się rozstrzygnie. odpisali mi, że w krótce a tu lipa mijają dwa tygodnie i ani widu ani słychu. Liczy sie kolejność zgłoszeń, rozumiem, mogłam się nie załapać ale w takim razie czemu ogłoszenie są praktycznie codzinnie na nowo dodawane i to na kilku stronach? Pomyślmy 1 sms 2,50 a nawet jeden jest tam za 6zł. pomnóżmy to przez ludzi którzy szukają w ten sposób pracy? Myślę,że nazbiera sie niezła sumka. no cóż, dałam sie zrobić a balona ale to nie moja, że jestem bezrobotna jak kilka milionów osób w tym i chciałam pop prostu zarobić ... a bezwzględni oszuści mnie oszukali.pozdawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ci od kwiatów to oszuści. Na jednym z forów internetowych byli podani. Sama szukam czegoś dla siebie i mamy. Obie siedzimy w domu i tylko chałupnictwo nas interesuje. Z racji tego, że ciężko z jakimi kolwiek dojazdami ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jeśli kogoś oszukala "firma" yoyo.pl to proszę o kontakt. można złożyć pozew grupowy : xlagunax@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia nadzieja na zarobienie jakichś pieniędzy.Korzystajcie póki jeszcze Nasz rząd tego nie zlikwidował.Polecam-warto: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=520169
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf Many people believe Beats By Dre Sale that they will be happy Beats Solo HD once they arrive at Beats By Dre UK some specific goal they set for Beats By Dre Studio themselves.However,more Cheap Beats By Dre often than not, once you Beats Tour Earphones arrive "there" you will Gucci Outlet still feel dissatisfied,and Gucci Handbags move your "there" vision to Gucci Sale UK yet another point in the Gucci Shoes UK future.By always chasing after Gucci Watches another "there," you are never Gucci Sunglasses really appreciating what you already have right "here."It is important for Beats By Dre Sale human beings to keep soberminded about Cheap Beats By Dre the age-old drive to look beyond Beats By Dre UK the place where you now stand.On iBeats Headphones one hand, your life is Beats Kobe Bryant enhanced by your dreams GHD Straighteners and aspirations.On the other GHD Hair Straighteners hand, these drives can pull you GHD Pink Orchid farther and farther from your GHD Straighteners enjoyment of your life right now.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hxyAlways believe Louis Vuitton Handbags that good things are Gucci Handbags possible and remember Louis Vuitton Purses that mistakes can be lessons that Miu Miu Handbags lead to discoveries.Take your fear Beats By Dre Australia and transform it into Beats By Dre Studio trust;learn to rise above Beats By Dre Sale anxiety and doubt.Turn Beats By Dre Solo HD your "worry hours"into Dr Dre Sale "productive hours".Take the Beats By Dre Tour energy that you have wasted Lacoste Shoes and direct it toward every Lacoste Shoes 2012 worthwhile effort that you can be Lacoste Trainers involved in.You will see beautiful Lacoste Trainers 2012 things happen when you allow Lacoste 2012 yourself to experience Lacoste Shoes UK the joys of life.You will find happiness when you Lacoste Trainers UK addopt positive thinking into Cheap Lacoste Shoes your daily routine and make it an GHD NZ important part of your world.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy miał ktoś do czynienia z panem Andrzejem Kosek ul. Dąbka 52/60 Gdynia 81-118 pytam ponieważ poszukuję pracy chałupniczej ale uczciwej a w tym ogłoszeniu jest wpłata 15 zł nie chcę dać kolejny raz się naciągnąć na opłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...