Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie do Lublina najbardziej zniechęca jego prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślusarz i operator CNC to w Lublinie najgorszy robol. Warunki szkodliwe, a praca nie opłacalna, często zmianowa. Lepiej w Lidlu zarobi. Ludziom z Lublina się nie opłaca, a będą dojeżdżać 40 kilometrów. Już to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech zaczną płacić ludziom np odlewnia lublin zarobki najniższa praca w totalnym syfie ciężka bez podwyżek chyba że norm, a wszystkie nadgodziny wpisywane w premie której zwykle niema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie pensja 3500zł na rękę to moźna podjąć pracę. Inaczej to nie praca, a wolontariat. A teraz proste mnożenie: koszt benzyny trasa Chelm-Lublin-Chełm to 60zł x 25 dni i rezultat 1500zł. Teraz 3500-1500=2000... A gdzie ubezpieczenie auta, przegląd, czy amortyzacja (ok. 2.500zł/rok)? Mi się bardziej opłaca się jechać tysiąc km do Niemiec, bo zarobię na przeżycie i... auto. A w Lublinie bida z nędzą. To nie Rzeszów, gdzie byle robol ma wyższą o tysiaka na rękę pensję jak w PeOwskim siedlisku wyzysku. Nakręcą bajki, kasę wydadzą, a ludzie i tak czmychną. Otoczyć tę mieścinę drutem kolczastymmi może uda się ludzi zatrzymać... tzn. zmusić do wyzysku za 1500 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mnie do Lublina najbardziej zniechęca jego prezydent.
 Mnie z kolei zniechęcają tacy jak ty. Prezydenta oceniam bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z nor wyłażą pisowskie trolle napisał:
undefined napisał:
Mnie do Lublina najbardziej zniechęca jego prezydent.
Mnie z kolei zniechęcają tacy jak ty. Prezydenta oceniam bardzo dobrze.
 O, widzę że Platformiane Oszołomy wróciły do komentowania po świętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100tys. w błoto bo gdyby było tak cudownie to ludzie sami by przyjeżdżali. Powinni zrobić klip pt. Zrób kampanię społeczną i przytul 100 tysi z publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrzutny ten Żuk, 100000zł w te czy w druge a dług jeszcze bardziej sie potęguje. Już tylko krok od bankructwa a wtedy zarząd komisaryczny i komornik. Ciekawe kto przejmie MPWiK, LPEC, MPK i się zacznie monopol cenowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie prezydencie chętnie opiszę swój życiorys. Jestem ratownikiem medycznym i gdy pana partia była u władzy zarabiałem 5.89 złotych netto na godzinę gdy doszedł do władzy PiS zarabiam 15 zl netto za godzinę. Nie muszę mówić ze ciągle słyszałem od pańskich kolegów ze jest kryzys potem że nie ma pieniędzy zostałem okradziony przez pana który był premierem a pana szefem partii z pieniędzy z OFE które odkładałem z ZUS-u. Myślę że moi koledzy z którymi rozmawiam na codzien już panu nikt nie wierzy jak i ludziom z pańskiej partii panie prezydencie. Napiszę jeszcze ze nie należę do PiS-u nie jestem opłacany przez PiS za komentarz a jestem Polakiem nie obywatelem polskim i chce swoje dzieci wychować w tym kraju spędzać z rodziną jak najwiecej czasu i mieć poczucie że moja rodzina jest bezpieczna a nie narazona na atak ze strony przybyszów kulturowo odmiennych. Pozdrawiam wszystkich Polaków i życzę wam kochani rodacy entuzjazmu który zagościł w mojej rodzinie od dwóch lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to zadoopie peło, wstrętne miejsce bez przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne bajeczki oczywiście sponsorowane przez podatnika przed wyborami samorządowymi! Ile to nasz mistrzu PR zarabiał w PZU za rządów PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Chełma faktycznie dojeżdża ich sporo ale do Urzędu Marszałkowskiego do EFS na Czechowską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot, kuźwa 38 lat pracy i 2000 zł netto i jeszcze dojeżdzać, warto pracować w tym chorym kraju, gdzie za darmo młodym zdrowym jak byk rodzicom za leżenie i rozmnażanie się dają po 500+ od jednej sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejrzałam kilka ofert i nie rozumiem dlaczego nie ma w tych ogłoszeniach podanego wynagrodzenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszą, że praca w młodym zespole, a czy 63 latek ma możliwość podjęcia pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Szanowny panie prezydencie chętnie opiszę swój życiorys. Jestem ratownikiem medycznym i gdy pana partia była u władzy zarabiałem 5.89 złotych netto na godzinę gdy doszedł do władzy PiS zarabiam 15 zl netto za godzinę. Nie muszę mówić ze ciągle słyszałem od pańskich kolegów ze jest kryzys potem że nie ma pieniędzy zostałem okradziony przez pana który był premierem a pana szefem partii z pieniędzy z OFE które odkładałem z ZUS-u. Myślę że moi koledzy z którymi rozmawiam na codzien już panu nikt nie wierzy jak i ludziom z pańskiej partii panie prezydencie. Napiszę jeszcze ze nie należę do PiS-u nie jestem opłacany przez PiS za komentarz a jestem Polakiem nie obywatelem polskim i chce swoje dzieci wychować w tym kraju spędzać z rodziną jak najwiecej czasu i mieć poczucie że moja rodzina jest bezpieczna a nie narazona na atak ze strony przybyszów kulturowo odmiennych. Pozdrawiam wszystkich Polaków i życzę wam kochani rodacy entuzjazmu który zagościł w mojej rodzinie od dwóch lat.
W skrócie była Polska w ruinie, ale od dwóch lat już kraina mlekiem i miodem płynąca. Dużo PiS płaci za zamieszczanie takich wpisów? I czy żeby dostać pracę internetowego trolla trzeba mieć legitymację PiS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh te pisowskie miernoty wszystko skrytykują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat temu rzekłbym, że nie ma po co zostawać w Lublinie. Teraz mam zgoła odmienne zdanie. Żuk dość szybko nadrobił zaległości narobione przez Wasilewskiego i Pruszkowskiego i trzeba uczciwie przyznać, że zamienił zapyziałą dziurę w miasto tętniące życiem. Sporo jeszcze jest do zrobienia, co nie zmienia faktu, że wszystko powolutku zmierza ku lepszemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludziom godziwe płacę, a nie będziecie musieli nikogo przyciągać. Niestety lubelskie nadal jest w Polsce strefy B, nawet te same firmy w Lublinie pracownikami płacą mniej niż we Wrocławiu, czy Poznaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuku, buduj więcej tandety i wodotrysków za miliony zł! To na pewno przyciąga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...