Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja napisał:
Też trzymam kciuki za Żuka bo jak nam wsadzą drugiego buraka Bryłowskiego to po nas! Pamiętam jak ten łysol cegłówki ze swoim podpisem sprzedawał na festynach, przygłup jeden.
 Na prezydenta potrzeba młodego wykształconego człowieka jakim jest dr Paweł Janulewicz. Żadnych partyjnych aparatczyków nie potrzeba nam w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ludzie mają dojeżdżać do pracy to możeby tak ekspresówki wpierw porobili S12 do Chełma i S17 do Krasnegostawu i dalej do wschodniej granicy. I kolej szybsza by się przydała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak za komuny. Chłoporobotniki będą szturmować lubelskie fabryki i inne zakłady pracy...."Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę. Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes".... Cytat z co mi zrobisz jak mnie złapiesz czy z czeguś tam innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...