Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe ponad 80zł z pomocą aplikacji REVOLUT!!

Utworzony przez Kaj00, 1 października 2019 r. o 16:23
UWAGA - ZOSTAŁO 2 DNI PROMOCJI Zgarnij 200 SEK (około 82 zł) oraz darmową kartę wielowalutową za zarejestrowanie się w #revolut Revolut jest to konto walutowe internetowe do płatności online, zaufana firma działająca wiele lat na rynku Jak zgarnąć bonus: 1. Zakładamy konto poprzez LINK KTÓRY UPRAWNIA DO ODEBRANIA BONUSU - ***s://bit.ly/2njlTQL 2. Wpłacamy na konto 45 zł i weryfikujemy tożsamość dowodem osobistym lub paszportem 3. Po pomyślnej weryfikacji zamawiamy kartę fizyczną na nasz adres (koniecznie wpisz poprawny adres). 4. Zmieniamy adres na szwedzki (tylko wtedy dostaniemy 200 koron, w przeciwnym wypadku bonus to 25 złotych) np. Karlavägen 35, 114 31 Sztokholm Zamawiamy kartę wirtualną, płacimy nią gdzieś np. doładowując telefon albo płacąc za cokolwiek dodając dane wirtualnej karty do aplikacji (ewentualnie można poczekać na kartę fizyczną i nią zapłacić jednakże będzie trzeba dłużej czekać, a za chwilę koniec promocji) Ja Zrobiłem Zakup za Dolara na Aliexpress więc polecam tą metodę 6. Do 7 dni po płatności Revolut przesyła nam bonus (zwykle w ciągu 3-4 dni) 7. Zamieniamy korony na złotówki i płacimy kartą Revolut w sklepach/internecie albo przelewamy na swoje konto w banku Jeśli macie jakieś pytania - piszcie śmiało. W razie problemów postaram się Wam przejść przez cały proces rejestracji i odbioru bonusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Revolut 25 zł(możliwe 80zł) za założenie i aktywowanie konta przez link polecający oto link polecający  ***s://revolut.com/referral/rafarrc38!G10D14  Żeby dostać 80zł trzeba zamówic karte na swój polski adres, potem zmieniamy adres na Szwedzki i tak dostajemy 200SEK(około 82zł). 10 dni do końca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie bez kombinacji i ryzyka, link polecający na 33 zł do 07/11/2019 :) Karta z free, 33 zł po pierwszej transakcji, bez dodatkowych opłat, morze korzyści. Polecam! Zapraszam wszystkich zainteresowanych: ***s://cutt.ly/xehY7Qb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***revolut.com/pl-PL/referral/grzegoy6vm!a13221  33 zł + karta za free
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałeś Bana Za Zmienianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://revolut.com/referral/aleksa1oz2!a13221 33 złote za rejestrację z linku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://revolut.com/referral/dawidebw!a13221 Link do karty i 33 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie się zaczęła promocja 40zł :) Zapraszam! - 40 ZŁ GRATIS oraz DARMOWA WYSYŁKA KARTY przy rejestracji przez mój link -   ***revolut.com/referral/joannarz39!a10121
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bonus 40 zł. i darmowa wysyłka karty fizycznej rejestrując się z poniższego linka: ***s://***revolut.com/pl-PL/referral/piotr9t1l!a10121
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bonus w postaci 40 zł. i darmowa wysyłka fizycznej karty po rejestracji z linka poniżej: revolut.com/pl-PL/referral/piotr9t1l!a10121
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa karta oraz 40 zł na start po rejestracji z linka : ***revolut.com/pl-PL/referral/joannat81e!a10121?fbclid=IwAR3rxlpuz_D2lEXMZn3UeCGRszEsfEtMDDfQ6XQnM6HDTjBSYYiPPV0td0w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa fizyczna karta i bonus 40 PLN: revolut.com/en-PL/referral/jakub5w96!a10121  Link ważny przez 21 dni od dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa fizyczna karta i bonus 40 PLN: revolut.com/en-PL/referral/jakub5w96!a10121 Link ważny przez 21 dni od dziś.
 Sprawdzałam dziś i działa. Polecam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze 13 dni promocji i 75 bonusów do zgarnięcia:  revolut.com/en-PL/referral/jakub5w96!a10121
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
revolut.com/pl-PL/referral/piotr9t1l!a10121 Po zarejestrowaniu sie z tego linka dostałem 40 zł. bonus i darmowa wysylke karty fizycznej , polecam. Do konca promocji jeszcze 8 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 zł i darmowa karta Revolut dla nowych użytkowników po rejestracji przy pomocy poniższego linka: ***s://revolut.com/referral/beatav5gi!a10121 Link ważny jeszcze 4 dni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
revolut.com/pl-PL/referral/piotr9t1l!a10121 Po zarejestrowaniu sie z tego linka dostałem 40 zł. bonus i darmowa wysylke karty fizycznej , polecam. Do konca promocji jeszcze 8 dni.
 Dzięki działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyła się promocja na darmowe 40 dni, teraz rozdają 15 zł. które można otrzymać po rejestracji z poniższego linka:  revolut.com/pl-PL/referral/piotr9t1l!E04214  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też dostałem link do nowej promocji  REVOLUT  15 zł z darmową kartą,  zapraszam do rejestracji z mojego linka. ***s://revolut.com/referral/michaj9j6!E04214
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też dostałem link do nowej promocji  REVOLUT  15 zł z darmową kartą,  zapraszam do rejestracji z mojego linka. ***s://revolut.com/referral/michaj9j6!E04214  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...