Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do pracy za granicę na dłużej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2019 r. o 22:58 Powrót do artykułu
Jeżdże na kilkumiesięczne kontrakty do Niemiec z promedica zajmować sie seniorami, tęsknota za rodziną jest za duża żeby wynieść się na stałe. Zarabiać tam, wydawać tu - tak mi najwygodniej i koszty utrzymania mniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja wyjechalem przez otto na 3 miesiace a zostałem dluzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem mamy duzo pracy w Polsce przy najblizszysz :) skonczyłem szkołe zaoczna W Chorzowie na WSB i nie miałem łatwo bo zbierałem sam na studia ale teraz nan fajna specjalnosc i mam dobra prace troche trzeba miec samozaparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mysle pojsc do WSB na jakim mi przyjazny kierunek tylko nie od tego semestru , ciekawe czy mozna zaczac studia tam w innym niestandardowym terminie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Franek, zachęcam do kontaktu z wybranym oddziałem Wyższej Szkoły Bankowej. W dziekanacie z pewnością uzyskasz taką informację. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...