Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dodatkowa praca

Utworzony przez ANNA, 17 stycznia 2015 r. o 10:46
WITAM CZY KTOŚ Z WAS PRACUJE DLA FIRMY LINENACHRICHTEN ? CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY PŁACĄ , CZY TO FIKCJA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ponad miesiąc już "klikam" i mam kilka oczekujących wypłat. Na razie nic nie dostałem. Czekam jeszcze trochę i dam sobie spokój. Pozdro. Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na niemieckim forum piszą że to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku, czy pisałeś do nich? czy był jakiś odzew bo ja znalazłam właśćicieli domeny - Ukraina    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem ciekawa czy płacą. Zaczęłam się w to bawić ale nie wiem czy warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znacie jeszcze jakieś inne strony gdzie można coś zarobić za klikanie? Słyszeliście o whitepins?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie słyszałam. Też szukam jakiejś pracy przez internet ale tak się chyba nie da zarobić, sami oszuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wiecie o padiverts?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się przekonałam- Linenachrichtens to OSZUŚCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez internet da się zarobić ale trzeba sprawdzać czy firma jest wypłacalna i skąd pochodzi   Wiem ponieważ sam tak zarabiam na programie partnerskim Też byś chciał/a zarobić to napisz do mnie a wszystko ci wytłumaczę: sebastiankrasuski@interia.eu   Gdy się będziesz rejestrował/a wybierz wydawca M2M a nie agent M2M bo inaczej nie zarobisz. Potem dostaniesz pytania które są ważne ponieważ dzięki nim będą wiedzieć czy jesteś zdolna/y do zarobku Na pytania jest dość trudno odpowiedzieć ponieważ są podchwytliwe dlatego zanim wyślesz do nich to napisz do mnie a ja ci pomogę   http://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=15940     Jeśli masz jakieś pytania to również napisz z chęcią odpowiem na wszystkie wasze pytania jakie chcecie zadać związane z M2M A również mogę pomóc wam w rozwijaniu się z tym programem.   Pozdrawiam Sebastian Krasuski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny panel z płatnymi ankietami, dużo promocji, rabatów przy zakupach online, zarabiaj kupując online i wypełniając ankiety. Warto spróbować :) poniżej link do aktywacji konta dzięki któremu dostajemy 8 zł na start https://www.qassa.pl/379342 . Jeżeli ktoś lubi robić zakupy przez internet i grać w gry zarabiając przy tym to zapraszam. wystarczy 5 min dziennie na przejrzenie skrzynki i klikanie w reklamy po miesiącu moga nam się uzbierać dodatkowe pieniążki które wleca nam na konto. Zachęcam również do gier... szczególnie bingo. Fajna zabawa a przy tym zarabiamy na drobne wydatki. Nie oczekujecie dużych sum pieniędzy od razu, ten portal wymaga cierpliwości no ale przecież kto znas nie spędza godzin przy internecie wiec 5 min więcej nie zrobi różnicy. Zachęcam młode osoby uczące się które nie mogą podjąć pracy jak i również inne do skorzystania bo naprawdę warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...