Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabiają nauczyciele w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Jestem nauczycielem i mam wyzsze wykształcenie i wiele kursów a także studiów podyplomowych, ucze historii i wos i mam tylko 3900 zl brutto, uważam że zdecydowanie za mało, musze dirabiac jako korepetytor, w wakacje też ciagle jakieś dyżury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielemdyplomowanym z prawie 25-letnim stażem pracy. Mam wychowawstwo, dodatek za staż i na koncie co miesiąc około 2700. Dlaczego piszecie o takich kwotach? Chyba cel jest jeden. Żeby społeczeństwo myślało jak dużo zarabiamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te średnie zarobki brutto są sumą płacy zasadniczej, dodatków stażowych, motywacyjnych, itp., godzin nadliczbowych, trzynastki. Wszystko zsumowane i podzielone przez 12 miesięcy da średnią miesięczną pensję brutto o której mowa w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zaznaczyć, że wszystkie te kwoty podano brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Pytam Panią Minister: jak może Pani zaproponować, od 1 kwietnia 2018 roku, płacę zasadniczą nauczyciela dyplomowanego, a zatem mistrza w zawodzie, z trzydziestoletnim stażem i tytułem magistra lub doktora, w wysokości 3317 zł brutto? W moim mieście, na drzwiach „Biedronki”, umieszczono ofertę pracy dla kasjera-sprzedawcy z wynagrodzeniem dla rozpoczynających pracę, 3250 zł miesięcznie – napisał Andrzej Kupczak, działacz Związku Nauczycielstwa Polskiego w liście do minister edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja zona nauczycielka, również otrzymuje 2700 zl. Co to za brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna bzdura napisana na temat nauczycieli. Nie wiem skąd takie kwoty. Pracuję w Lublinie i nigdy takiej wypłaty nie miałam, a chciałabym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brutto nauczyciela dyplomowanego nie wynosi ponad 5 tys. Nawet doliczając "13" i stażowe. Nagrody i premie mają tylko "wybrani" nauczyciele, większość ma gołą pensję. Nauczycielka historii napisała, że ma brutto 3900zł - nauczyciel dyplomowany ma mniej. Może ma tytuł profesora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu też nie pisze o nauczycielach w szkołach prowadzonych przez stowarzyszenia, gdzie za tą samą pracę w tym samym wspaniałym kraju nauczyciele dostają najniższą krajowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREDNIE!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura??? Gdzie rzetelność dziennikarska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierzetelne informacje, potwierdzam dyplomowany w okolicach 2600-2700 do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz dawno nauczyciele powinni strajkować, zarobki są śmieszne, w Danii nauczyciel zarabia od 25 do 40 tys koron, bez komentarza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego, nie napiszecie, że od 1 stycznia 2018 roku nauczycielom pomniejszono pensje - to się nazywa rzetelne dziennikarstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile mają dni wolnych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im żle to niech ida do innych zawodów nie muszą być nauczycielami podobnie jak sędziowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. wykształcony....?, gratuluję płytkości rozumienia problemu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie badania pensji bibliotekarskich to dopiero zobaczycie za ile trzeba wyżyć... A i tak tępe społeczeństwo napisze jak tutaj "niech idą do innych zawodów'. Jasne - po co się uczyć, po co czytać książki, jak starczy się grzmocić i głosować - i 500+ leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie muszę być nauczycielem ty też nie musisz być=jest demokracja wybór należy do ciebie jak w randce w ciemno.Płytko to ty myślisz sięgnij głębiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...