Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca za 13 tys. zł miesięcznie, ale chętnych nie ma. "Nadal szukamy 20 osób"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2017 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Pracuje i mieszkam w NO 6 lat i ciezko znalesc prace zeby dostac 13 tys zl na reke po mieszkaniu. Realne zarobki to okolo 22 tys kr na renke ale do tego dochodzi cale utrzymanie sie w NO. Czyli okolo 8 10 tys kr ze wszystkim i to tak skromnie zyjac ( pokoj 4 tys. jedzenie 2,5 tys transport publiczzny 1 tys. bilety do pl i inne ok 2 tys. ) wiec zostanie kolo 10 12 tys kr czyli jakies 5 tys zl. I to tak jak mowie skromnie zyjac i pracujac non stop a nie ze co miesiac na tydzien czy dwa do pl. bo z 5 tys zrobi sie 3 tys. To sa realia w NO w 2018, Koszty dramatycznie rosna np jak chcesz miec auto w No okolo 2-3 tys kr mies do utrzymania. Dawniej wiele osob mialo prawo do duzych zwrotow podatkow z racji posiadania rodziny w pl i to byl duzy zastrzyk gotowki. Jednak od 2018 roku prawie wszystkie one zostaly zabrane ( tzw 2 kl podatkowa i diety ). A koszty non stop w gore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej wiele osob mialo prawo do duzych zwrotow podatkow z racji posiadania rodziny w pl i to byl duzy zastrzyk gotowki. Jednak od 2018 roku prawie wszystkie one zostaly zabrane ( tzw 2 kl podatkowa i diety ). A koszty non stop w gore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie każdemu jest po drodze zmieniać kraj. Czy to taka przyjemność? A w Polsce nie ma problemów z pracą. Moja mama dostała zatrudnienie przez EuroKadrę z dnia na dzień. Po latach bezrobocia i na dobrych warunkach. Tak więc nie popadajcie w paranoję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, że nie było chętnych!!!Myślałem, że ludzie będą się bić.Sam czekam tylko na prawko z offshoreidcardscom i jadę do Norwegii bo mam dość tyrania tutaj za marne grosze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pastorem Manuelem Rafaelem Pedro, Jameson Finance naprawdę był błogosławieństwem dla mnie i mojego członka kościoła. dał kościołowi pożyczkę na trwający projekt budowlany. dziękuję, panie Theodore, niech Bóg będzie nadal błogosławił i ustanawiał was. skontaktuj się z Jameson Finance poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@hotmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie pojechałbym do Rosji i pracował dla Putina ,znam się na bombach nuklearnych ,kiedyś pracowałem dla Osamy,ale go bidoka zabili a nie w tej unii robić na leserów i darmozjadów.Niech żyje Armia Czerwona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy na farmie jestem rolnikiem, znam pracę i się nie boję, kontakt Konrad 511740359, edytarytel@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle ze to niewina kandydatow tylko sposobu rekrutaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferuję pożyczkę z oprocentowaniem 3%... Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie pilnej pożyczki. esselfinance01@gmail.com Whatsapp +91 84898 10716
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferuję pożyczkę z oprocentowaniem 3%... Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie pilnej pożyczki. esselfinance01@gmail.com Whatsapp +91 84898 10716
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...