Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet 9,5 tys. zł na rękę. Coraz więcej Polaków wyjeżdża za pracą do tego kraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2019 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Kto zamowil ta debilny pseudoanalize?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwazniejsze to miec specjalnosc w czyms i zdobywac doswiadczenie z tym ida pieniadze skonczyłem niedawno studia na WSB po to by dostac awans i sie udało przy tym wiedzy mase :D teraz zarobki o wiele lepsze a zostalem w Polsce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru wyjeżdżać za granicę do pracy . Co z tego że więcej zarobię jak będę obywatelem drugiej kategorii, nie oszukujmy się , tak jest. Zaczynam studia na wsb , po ukończeniu podejmę pracę z zarobkami podobnymi z zachodem. Moja siostra jeszcze studiując dostała propozycję pracy super płatnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa placówki tej szkoły WSB ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Kajetan, oddziały Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz w kilku miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu czy Szczecinie. Pełen wykaz kierunków studiów z podziałem na oddziały znajdziesz na stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech więcej ściągają, kolorowych gości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...