Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpis elektroniczny

Utworzony przez Jasiek88, 11 września 2019 r. o 15:41
Prowadzę małą firmę, sami prowadzimy sobie księgowość. Teraz nadszedł czas na założenie podpisu elektronicznego. Wiem, że jest on przydatny w prowadzeniu przedsiębiorstwa, jednak zupełnie nie wiem gdzie się udać. Możecie kogoś polecić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli musisz mieć podpis elektroniczny w firmie bo np. wysyłasz deklaracje Płatnika czy inne dokumenty, to zdecydowanie polecam we Wrocławiu ***s://netvet.pl/podpis-elektroniczny. Bardzo solidna firma, możecie być pewni, że wszystko wam wytłumaczą, zorganizują, Ja jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpis elektroniczny się przydaje o fakt choć niektóre księgowości online dają alternatywne możliwości np. podpis profilem zaufanym ***s://pomoc.wfirma.pl/-jak-podpisac-jpk-profilem-zaufanym-epuap albo podpis oosoby upoważnionej ***s://pomoc.wfirma.pl/-wysylka-jpk-vat-przy-uzyciu-podpisu-elektronicznego-nalezacego-do-wfirma-pl Ale oczywiście ja na przykład mam też swój podpis - i tu zależy czy lubisz bardzo nowe technologie - wtedy wybrałabym podpis mobilny simply sing a jak proferujesz nieco bardziej tradycyjne rozwiązania to podpis kir-u szafir. Warto sprawdzić też co twoja księgowość obsługuje np.: ***s://pomoc.wfirma.pl/-integracja-podpisu-kwalifikowanego-simplysign czy ***s://pomoc.wfirma.pl/-wysylka-jpk-vat-przy-uzyciu-wlasnego-podpisu-elektronicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...