Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska coraz droższa dla Ukraińców. W tym roku do naszego kraju przyjedzie ich mniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Nie trzeba nam podnosić pensji minimalnej. Ukraińcy wyjadą to pracodawca będzie musiał dać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przyjeżdżają ok ale oni psują rynek pracy!!!! Firmy nie chcą więcej płacić nie dlatego że nie mają z czego ale nie ma potrzeby bo jak nie polak to za mniejszą kasę przydzie ukrainiec. To mnie wkurza bo tu gdzie pracuję wymaga się bym to ja mówił do nich po rusku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jadą do Francji, ubogacą się jeszcze kulturowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba nam podnosić pensji minimalnej. Ukraińcy wyjadą to pracodawca będzie musiał dać więcej.
 Otóż nic nie musi, a może. tak samo jak w każdej chwili może zamknąc interes i dać Tobie wypowiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech jada dalej, przynajmniej będzie robota dla naszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROŻYZNA. Eurostat właśnie podał dane: Od 2015 Polska obok Rumunii miała najwyższą inflację na cenach żywności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nasze byznesmeny. Max zysku min nakładu i efekty mamy. Jak on potrafi 1,5 tys odłożyć to chyba tez nie narzeka. Tak samo było kilkanascie lat temu jak Polak pracował u niemca. Wynagrodzenie 2-3 razy większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie nie muszą w ogóle przyjeżdżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj nazwe firme i telefon do szefa czy wlasciciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem ekipę ukraińską i byłem b. zadowolony. Wczesniej miałem dwie polskie, to z dziesięć razy przekładali termin remonty, potem się okazało, że powinienem sam pojechac po materiały, a to drabiny nie mieli, a to poziomicy, a w końcu tuz przez robotą, szef doszedł do wniosku, że za taką kasę to mu się nie opłaci i zrobił nowy kosztorys, że za pomalowanie małego pokoju wysżło 4 tysi. Ukraińcy zrobili to solidnie i ani razu nie miałem marudzenia, jęczenia, jakie to było trudno do zrobienia itd. Dobrze, że sa tacy Ukraińcy, bo naszym fachmanom to juz się w *** poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ich tu, w mojej Polsce nie potrzebuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won do siebie! Nie chcemy tu Ukraińców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że są. Ja tam się cieszę. Znają się na robocie, nie obijaja się jak niektórzy nasi jaśniepaństwo, którzy tylko patrza jak orżnąć inwestora 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak większość narzeka żeby nie przyjeżdżali Bo po co !!?? Zapomnieliście już jak wasze matki i ojcowie szparagi zbierali u Niemca ??? Poco tam pojechali ? Po lepsze zarobki żebyście jeden z drugim dostali rowerek na komunie czy komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wyp.....ją. Nikt normalny ich tutaj nie chce. Psuja polski rynek zanizajac niskie wynagrodzenia dla Polakow, baa niektore firmy przez tych syfiarzy nie chca w ogole zatrudniac Polakow. Ucza sie i studiuja za kase polskiego podatnika, dostaja rzadowe dotacje itd. Popelniaja mnostwo przestepstw - w tym zabojstw, czuja sie jak u siebie albo co gorsze: w kraju okupowanym przez UPAdline. PS: tylko niech mi tutaj jakis ch.j ukropskiego pochodzenia nie wyjedza z tekstem, ze Polacy to tez wyjezdzali za chlebem, otoz Polacy wyjezdali za chlebem ale bali sie kazdego dnia, ze policja ich zlapie i dostana deport bo pracowali na czarno, nawet po wejsciu do UE bo wiele krajow wprowadzilo 5-letnie okresy "przejsciowe" w zatrudnianiu; UPAdlina nie jest ani w UE ani Schengen wiec ich praca w Polsce powinna byc nielegalna ale probanderowskie scierwa w rzadzie ich sciagaja i ich promuja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Proszę Państwa, ceny rosną. Tak, ceny rosną, ja sobie zdaję z tego sprawę. Ale Państwo musicie mieć świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny – wyjaśnił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Nowego Miasta Lubawskiego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurex nie jest chełmską firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie stad wyniosa raz na zawsze, zawsze byli w Polsce tylko przyczyna klopotow i konfliktow. Przed wojna robili zamachy terrorystyczne, w czasie wojny wiadomo jakie ryje pokazali, teraz znowu leb podnosza i sa w Polsce V kolumna. Zastanawia mnie sytuacja polskiej mniejszosci na ukrainie (tej, ktora jakims cudem uniknela czystek etnicznych), zaloze sie, ze nawet jako obywatele ukrainy maja tam mniejsze prawa i benefity od ukraincow w Polsce, ktorzy sie tutaj pchaja drzwiami i oknami a podobno tam jest wojna ale kochanej banderowskiej ojczyzny bronic nie chca bo boja sie ruskich, lepiej okradac Lacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak większość narzeka żeby nie przyjeżdżali Bo po co !!?? Zapomnieliście już jak wasze matki i ojcowie szparagi zbierali u Niemca ??? Poco tam pojechali ? Po lepsze zarobki żebyście jeden z drugim dostali rowerek na komunie czy komputer.
 To, że twoi starzy na szparagi jeździli nie znaczy, że we wszystkich rodzinach tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na YT połowa ukrów która wyjechała z Polski [ wiza ,czas pobytu ] wypowiadała się ; polsza be ,jedu na niemca . A tu trach i są znowu w polsze . Lepszy rydz niż nic . ZAKłAMAŃCY byli i są . Jebał banderowsko faszystowską ukrainę pies .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...