Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dodatkowa w domu

Utworzony przez tess, 5 marca 2015 r. o 19:55
Jak zarabiać przez internet? Każdy może dorobić sobie trochę. Propozycje pracy w domu znajdziecie na stronie http://5gwiazda.w.interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos malo tych propozycji... zobacz lepiej tu http://www.warszawalokalnie.pl/praca/dam-prace/dorywcza masz wiecej ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz sprawdzić na rekrutacyjna rewolucja.pl! strona z wieloma ofertami! zajrzyj tam na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mam konto na TM i sprawdziłem wypłaty działa w 4 miesiące zebrałem prawie 600 $. zaletą jest to że można wypłacać już od 2$ a pieniądze otrzymamy w kilka sekund. Zebranie tej kwoty zajmuje około 2 tygodni i kilka dodatkowych opcji dla bardziej wtajemniczonych 10% z inwestycji w 55 dni daje radę. sprawdźcie sami polecam link do rejestracjihttps://trafficmonsoon.com/?ref=marekgol piszcie po rejestracji to podpowiem jak działać M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  można znaleść  fajną  pracę    jeśli koś chce  pracować   w domu http://www.pracawsieci.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pracy zależy nasz sukces zawodowy. To ważne jeśli małymi krokami chcemy dążyć do celu wcześniej sobie wyznaczonego. Niektórzy mówią, że praca to przecież nie całe życie, ale jednak trzeba przyjąć fakt, że spędzamy w niej 3/4czasu. Zerknijcie tutaj http://mangopress.pl/jak-odniesc-sukces-zawodowy/na artykuł, który odkrywa jak małymi krokami dążyć do sukcesu, jakie działania podejmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem fajnym i nie trudnym sposobem na zarobienie trochę kasy jest pisane tekstów na zlecenie. każdy może zacząć pisać, nie trzeba posiadać większych umiejętności. jeśli ma się dostęp do internetu, trochę wolnego czasu i w miarę szybko pisze się na klawiaturze to polecam spróbować, to zawsze jakiś dodatkowy zarobek. wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w artykule - ***pracadlamam.com.pl/praca-dla-mamy-w-domu-zlecenia-dla-copywriterow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w domu to różnie, można chociażby wypełniać ankiety, przepisywać dane, pisać teksty na zamówienie - ten ostatni rodzaj pracy wymaga jednak jakiejś znajomości podstawowych zasad języka (nie tylko polskiego, bo zamawiane teksty czasem trzeba napisać w obcym jezyku). Ale ogólnie konrket, fajne pieniądze można zarobić na tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że najlepszą pracą w domu jest zadbanie o swoje finanse. Zakładanie lokat banowych, kont oszczędnościowych itd. Polecam stronę Konta-oszczednosciowe.blogspot.com - najlepsze konta oszczędnościowe
Ostatnio edytowany 22 czerwca 2016 r. o 13:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazłam artykuł, że można zarobić nawet na pozyczkach przez internet  ***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach trochę brzmi to zabawnie, ale może komuś się to udaje.  ja jestem studentką dzienną i dorabiam sobie jako hostessa, a także piszę teksty na zlecenie. zawsze, co miesiąć dodatkowy fundusz jest, a ofert dodatkowej pracy można znaleźć wiele na różnych grupach na portalach społecznościowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazłam artykuł, że można zarobić nawet na pozyczkach przez internet  ***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach trochę brzmi to zabawnie, ale może komuś się to udaje.  ja jestem studentką dzienną i dorabiam sobie jako hostessa, a także piszę teksty na zlecenie. zawsze, co miesiąc dodatkowy fundusz jest, a ofert  pracy można znaleźć wiele na różnych grupach na portalach społecznościowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca dodatkowa na stronie  ***webowiec.pl  . ankiety, wprowadzanie danych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w domu i realizuje przy tym swoje pasje i to nie pracujac przez internet, ale szyjac. Mam juz maszyne do szycia i po swietach planuje zakup hafciarki co by poszerzyc swoja oferte i zarabiac wiecej. Trafilam ostatnio na firme Bernina i bardzo ciekawie to wyglada, mysle, ze zainwestuje w hafciarke, a pozniej maszyne do szycia tej firmy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pracuje z domu i robie to co lubie. Narzeczony namowil mnie zebym rozwija sie i zarabiala na tym co kocham robic czyli na szyciu. W zeszlym roku kupil mi porzadna maszyne do szycia firmy Bernina, na ktorej swietnie sie szyje, nie to co na mojej starej, jeszcze po babci. Teraz zastanawiamy sie nad zakupem hafciarki tez firmy Bernina. Wyczytalam w sieci ze to fajny pomysl na zarobek i ze taki zakup szybko sie zwraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brand Sabbath, jeśli masz pasję to i nieźle zarobisz  a wystarczy się tylko zarejestrować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] A co z wypełnianiem ankiet przez internet? Kilkoro moich znajomych wypełnia przez epanel i jakaś tak kasa im wpada :) Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia może? [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy robi to co lubi.ja lubię projektować ciuchy,albo je przerabić.nie mam maszyny.bio nie mam na nią pieniędzy.ale nie przeszkadza mnie to w działaniu dla siebie i szyciu ręcznie.teraz (tak jak kiedyś)nie przerabiam już większych rzeczy,bo się to nie opłaca.a po to mam też kupić maszynę ,jak dostanę dodatkowe pieniądze żeby stała,to bez sensu.Wolę zarabiać na ankietach i mało czasu,to zajmuje.tym bardziej,że ja pracuję cały tydzień.mam wolne 2 dni pod koniec tygodnia.i wolę je przeznaczyć na łatwiejszą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oo zgodzę się z użytkownikiem wyżej. Epanel.pl to bardzo dobre narzędzie do prostego zarabiania niewielkich kwot i co najważniejsze bezpieczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...