Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca przez internet- sprawdzone! polecam szczerze

Utworzony przez Iza, 24 sierpnia 2011 r. o 12:07
Napiszę krótko: ze wszystkich stron, które zachęcają do zarabiania przez internet tylko ta się u mnie sprawdziła to znaczy zarobiłam szybko i wypłacili mi wszytsko co do grosza. Moja pierwsza wypłata to 10zł, kolejne 15 i 10, także przez miesiąc zarobiłam już 35zł. Szczerze polecam http://######mypay.pl/?ref=1148&subid= Trzeba się tylko zarejestrować i wykonywać akcje, które polegają np. na zapisaniu się do jakiegoś newstsellera, albo FastDeal, czy do jakiegoś konkursu. (podpowiem, że nie trzeba podawać prawdziwych danych, byle potem potwierdzić maila). Akcje można wykonywać wielokrotnie (na różne maile), płatne są po 20, 40, 50,60,80 gr, niektóre po 1 zł lub więcej. Codziennie akcje więc można nazbierać kilka zł w 1 dzień, a wypłata jest od 7,50 na konto bankowe lub paypal. Świetny zarobek, ja zbieram już na 4 wypłatę Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki koles ale ta strona wogle sie nie otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zrobić swoje stronkę/ napisać bloga i umieszczać na nim reklamy i w ten sposób zarabiać? Lub spróbować swoich sił jako konsultant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam to,. bo też sprawdzone i ok: Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie nie wejdę tam agnescio@wp.pl. Po co Ci te wszystkie CV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chetnie polece http://top-ogloszeni...u_-11-52-437982 , mysle,ze to fajne rozwiazenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle,ze dobre rozwiazanie to praca za graniaca .. tam jest o wiele wiecej mozliwosci ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca przez interent serio dziala . ja zarabiam nagrywajac rozne dzwieki ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...