Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Holandii. O czym trzeba pamiętać? [poradnik]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2019 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Nas wypychają za granicę, a tu ściągają obcych ukrów, czeczeńców, hindusów, nepalczykow, afrykanczykow, itd. --To świadoma i zaplanowana strategia wynarodowiania państw wg agendy NWO. Wtedy tym zydomasońskim globalistom-korporacjom łatwiej o przejecie pełnej kontroli, depopulacji, kradzieży surowców, zniewolenia nas długiem nie do spłacenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas publikakcji nieprzypadkowy, zrywanie tulipanów w Holandi dla świeżo upieczonych absolwentów lubelskich uczelni. Jakie kwalifikacje, taka praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierając ubezpieczenie kosztów leczenia warto wybrać wysoką sumę polisy, a także zadbać o to, by ubezpieczenie obejmowało także pokrycie kosztów transportu medycznego do domu. Inaczej ubezpieczenie kosztów leczenia nie zapewni odpowiedniej ochrony. Korzystając z porównywarki ubezpieczeń turystycznych, takiej jak Ubea, można szybko sprawdzić, który ubezpieczyciel będzie miał najkorzystniejsze warunki ochrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty najpierw dowiedz się kiedy jest zrywanie tulipanów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny w Polsce mamy europejskie,niektóre nawet dużo wyższe niż w zachodniej Europie,no to wiadomo że lepiej zarobić te 6-7 tys.zł w Holandii niż 2 tys. w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza rada: NIE mieszkaj na agencyjnym mieszkaniu (chlew i patologia, okropne warunki za gruby hajs) , Druga rada, NIE jedź bez własnego auta, jak urwie się robota, to nie jesteś skazany na agencje tylko robisz, tam gdzie ty chcesz a nie tam gdzie zaproponuje agencja. Trzecia rada, uważaj na Polaków a już na pewno nie pożyczaj nawe 1 euro, jak ktoś nie ma kasy, to na 90% ją przechulał i szuka frajera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak byłem młody to często się do takiej pracy sezonowej jeździło. W tym roku bratu CV w generatorze szybkie CV zrobiłem, bo bardzo ładne tam wychodzą i też mu mówię, żeby wysyłał i szukał pracy, bo to świetne doświadczenie tak chociaż raz w życiu popracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem w Holandii przez otto, przez kilka miesięcy. Miło wspominam, bardzo fajne doświadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porady dla pracujących w Holandii znajdziecie na ***s://glospolski.nl/kategoria/porady/praca/ , jak również świeże wiadomości ważne dla tych, którzy chcą podjąć lub już podjęli pracę w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracy w Holandii nigdy nie traktowałem, jak czegoś na stałe. Dla mnie bardziej była to szansa na odkucie się, zarobienie paru groszy i otworzenie czegoś swojego w Polsce. Kilka razy wyjeżdżałem z ***s://***wybieramholandie.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co zostawać w Polsce, nic się nie zmienia i dalej jest bida. ja z mężem pracujemy razem w NL przez Otto i jest dobrze, planujemy tutaj zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...