Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Niemczech-oferty pracy

Utworzony przez reeeni, 27 sierpnia 2012 r. o 14:04
Witam! Wiem, ze dużo ludzi szuka pracy, dlatego może ktoś skorzysta z ofert które dodaje i wybierze coś dla siebie. Tutaj znajdziecie oferty pracy w Niemczech. Na bieżąco dodawane są nowe oferty - patrz/przeglądaj od ostatniej str. Najbardziej aktualne... http://www.ermito.eu...emczech/page/6/ Moja praca polega między innymi na dodawaniu postów z ofertami - dlatego proszę Was o wyrozumiałość. Dziękuje, pozdrawiam i powodzenia życze http://www.lublinforum.com/public/style_emoticons/default/wink.gif .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheh , oto mały wyciąg z regulaminu tej strony " Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za konto BASIC PLUS. Przed podpisaniem umowy o pracę podpisujemy umowę Agencyjną za pośrednictwo w znalezieniu pracy. Opłata wynosi 100 Euro miesięcznie przez 12 miesięcy jeśli tak długo będzie trwała umowa o pracę. Jeśli z różnych przyczyn umowa o pracę zostanie rozwiązana nawet po miesiącu pracy, nie pobieramy dalszych opłat. Pracodawca będzie poinformowany o naszej umowie. Użytkownicy konta Premium Jako Użytkownik Pemium otrzymasz szanse bezpośredniego kontaku ze zleceniodawcami krajów niemieckojęzycznych. Wtedy tylko od Ciebie zależy jak przedstawisz swoją firmę i jaką umowę zlecenia wynegocjujesz. Opłata administracyjna prowadzenia Konta Użytkownika Premium wynosi 99 Euro i jest ważna 6 miesięcy." radze ja sobie przeanalizowac. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...