Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca za granicą. Dlaczego Polacy tak chętnie wybierają Holandię?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2019 r. o 08:23 Powrót do artykułu
bo w Holandii popełniają zbiorowe samobójstwo, jest tam przeprowadzana eutanazja, i zaczyna brakować rąk do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak! W Anglii, Irlandii, Islandii, Francji i Niemczech też! Ale ty jesteś tępa dzida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nie powinno brzmieć dlaczego Polacy tak chętnie  wybierają Holandię tylko dlaczego mieszkańcy Lublina tak chętnie wybierają Holandię (oraz inne państwa tzw. starej Unii Europejskiej). Otóż jest taki jeden człowiek o imieniu Krzysztof, prawie bez włosów na głowie, który prowadzi taką politykę w Lublinie, że niestety wielu mieszkańców Lublina nie ma pracy w swoim zawodzie i jak ma tyrać za niespełna 2 tys. zł netto miesięcznie to woli wyjechać np. do Holandii. Trzeba postawić pytania: czy z Rzeszowa też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Czy z Białegostoku też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Czy z Kielc też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Odpowiedź brzmi: NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie ma pisu i nikt nie odbiera ludziom swobód obywatelskich. To co tam jest legalne tu jest zabronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo polacy to ćpuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jest euro chleją i ćpają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Holandia nie była zniszczona w czasie II wojny światowej jak Polska, bo jest jeszcze zamożna, to i biedni Polacy wyjeżdżają, ale już niedługo, Zachód przytłoczy Islam, a wtedy to Polska będzie zamożniejsza, bezpieczniejsza, nikt tu się nie będzie wysadzał, nie będzie odcinał głów maczetami, wówczas Zachód upadnie i to Polska stanie się Zachodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Polacy wyjeżdżający teraz na saxy to albo kretyni, albo (w większości) nieudacznicy życiowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nie powinno brzmieć dlaczego Polacy tak chętnie  wybierają Holandię tylko dlaczego mieszkańcy Lublina tak chętnie wybierają Holandię (oraz inne państwa tzw. starej Unii Europejskiej). Otóż jest taki jeden człowiek o imieniu Krzysztof, prawie bez włosów na głowie, który prowadzi taką politykę w Lublinie, że niestety wielu mieszkańców Lublina nie ma pracy w swoim zawodzie i jak ma tyrać za niespełna 2 tys. zł netto miesięcznie to woli wyjechać np. do Holandii. Trzeba postawić pytania: czy z Rzeszowa też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Czy z Białegostoku też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Czy z Kielc też tak dużo ludzi wyjeżdża na Zachód? Odpowiedź brzmi: NIE.
 Etam, nie piernicz. Ja siedzę w UK już 5 lat i z samego Lublina nikogo nie poznałem. Z regionu tak (Włodawa, Puławy). Większość emigrantów z naszego kraju to Śląsk.  Poza tym skoro twierdzisz, że reszta ściany wschodniej tak nas dystansuje, to czemu mieszkańcy Lublina wyjeżdżają do starej UE, a nie np. do Białegostoku czy Suwałk albo Siedlec? Wszyscy poza Warszawą, w mniejszym stopniu Wrocławiem, Krakowem, Trójmiastem jadą w PL na tym samym wózku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tam ludzie żyją i cieszą się że żyją, a nie wegetują jak w Wolsce od pierwszego do pierwszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachecacie do wyjazdow ze swojej ojczyzny Polakow a promujecie sprowadzanie do Polski UPAdlinskich dzikusow i Azjatow. Podmiana narodowosciowa juz sie w Polsce dokonuje. Niebawem Polacy w Polsce beda mniejszoscia i dominowac bedzie tylko wschodnia dzicz, starozakonni i wwodzacy sie z nich urzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy uciakają z Polski, a tymczasem zydoglobaliści ściągają tu ukrainców, hindusów, czeczeńców, afrykanerów, arabów... Tworzą multikulti, podmianę społeczeństwa. I tak to działa - Polska kolonia w likwidacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kilka lat w Holandii luksusów nie ma pieniądze coraz mniejsze ceny coraz wyższe głównie lokale i mieszkania......tylko dla młodych i rozrywkowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naganiacze niewolników znowu w akcji. Ciekawe ile bierzecie od zwerbowanego łebka? Podobno najwięcej płacą w Holandii w agencjach towarzyskich. Czy dla nich także prowadzicie nabór i czy stawka od łebka taka sama, czy za werbunek tam są jakieś ekstra gratyfikacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia po zmianach w prawie ws LEGALNEGO zatrudnienia to wielkie G... przy ew. pracy w Niemczech. Takie są realia obecnie. Tylko ktoś naiwny i nieogarnięty (nieumiejący sobie porównać warunków i kosztów pracy w Holandii i innych krajach) wybierze obecnie Holandię. Pamiętajmy, że agencje zarabiają rekrutując ,,kontener'' pracowników, a nie pojedyncze jednostki na konkretne stanowiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy uciakają z Polski, a tymczasem zydoglobaliści ściągają tu ukrainców, hindusów, czeczeńców, afrykanerów, arabów... Tworzą multikulti, podmianę społeczeństwa.  I tak to działa - Polska kolonia w likwidacji.
 Sprawdz co oznacza slowo "Afrykaner" bo twoja ignorancja poraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze przeżycia za granicą, to nie ogół. Wielu mija się z prawdą, tylko częściowo zgadzam się z niektórymi. Mieszkam w Holandii już trochę i pracę zdobyłem sam. Nigdy przez pośrednika. Nie zarabiam kokosów, ale 2000 euro (+/- 8500zł) w zupełności mi wystarczy. Wielu widziałem takich jak ja co nie czują się niewolnikami, jak tu ktoś zarzucił. Jesteś komunikatywny,wykonujesz jak trzeba swoją robotę..Jesteś gość. Także ilu ludzi, tyle historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ;))Warto pojechac.Bylam juz pare razy i znow sie wybieram;) Dla zarobkow waarto;)Jacy tam niewolnicy;) 8000 zl przygarnia sie z wlasnej woli hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjeżdżając do Holadnii wzięłam pożyczkę przez Sprint Casha, pół roku popracowałam i pożyczka była spłacona a ja miałam za co żyć, wysokie zarobki - dlatego Holandia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dobrze tam się zarabia! Ja to z otto do Holandii wyjeżdżam i mam się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...