Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracodawcy z obawami o szybkim wzroście płacy minimalnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2019 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Chytrusy przywykły do półdarmowych białych murzynów postkomuchy. Robiłem u takiego co nawet choinkę zapachową brał na fakturę,bo tańsza o VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Was pogiego na wschodzie zarobki 3 4 tys na rękę mózgi wam wyżarlo ludzie jebiaaa za 1200 -1800 zł wyzyskiwacze obluda i kurestwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zazdrośnikom twierdzącym że przedsiębiorca ma tak super polecam ZAKŁADAJCIE WŁASNE FIRMY!!! Poczujcie tą ogromną roskosz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytrusy przywykły do półdarmowych białych murzynów postkomuchy. Robiłem u takiego co nawet choinkę zapachową brał na fakturę,bo tańsza o VAT.
 Załóż firmę i bedziesz po pięć płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ze placa bedzie większa juz warzywka dla was ludzie z tak zwanej elity miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam przedsiębiorcom zamknąć firmy i pracować za 2tys dobry pracodawca dawno nie płaci minimalnej wypłaty a nie firma założona dom wybudowany nowy samochod a go niestac płacić 3tys biznesmen k.......rwa od siedmiu bolesci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie przesiąść się prezesie z Jaguara do Opelka. I z pałacu do normalnego domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...